ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, PRZEPEŁNIONYCH WIARĄ, NADZIEJĄ I MIŁOŚCIĄ ORAZ RODZINNEJ ATMOSFERY PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE!

Egzamin Maturalny
26 kwietnia 2019

Ogłoszenia Szkolne

LEGITYMACJE SZKOLNE

Uczniowie chcący złożyć podanie na legitymację szkolną albo przedłużyć, proszeni są o jak najszybsze złożenie podania u Pani Dyrektor.

2019-03-08 21:37:08 ET

IX POLSKIE TARGI UNIWERSYTECKIE

Szanowni rodzice i uczniowie polonijnych szkół

Zapraszamy Was serdecznie na IX Polskie Targi Uniwersyteckie , które odbędą się 17 Marca 2019 r. w godzinach 12:00pm - 2:00pm w Polskiej Szkole Sobotniej im.Pułaskiego przy kosciele St. Frances de Chantal 1273 58th. street, na Brooklynie . Kolejny raz polskie uniwersytety będą przedstawiały swoją ofertę studiowania w Polsce w języku angielskim. Szeroki wachlarz kierunków od medycyny poprzez informatykę, inżynierię po zarządzanie jest dostępny dla polonijnej młodzieży w Polsce.

W obecnym roku w Polsce studiuje ponad 1100 studentów z USA i Kanady. Wielu z nich nie posiada polskich korzeni, ale kierując się tańszą ofertą cenową postanowiło zdobyć wykształcenie w Polsce. Wszystkie kierunki prezentowane przez polskie uniwersytety są akceptowane przez Stany Zjednoczone i Kanadę. Niektóre z kierunków prowadzone są zgodnie z amerykańskim standardem.

Zapraszamy wszystkich aby przyszli i zobaczyli sami co proponują polskie uczelnie. Wyższe wykształcenie jest w USA bardzo kosztowne, Polskie Targi Uniwersyteckie są jedną z alternatyw, którą warto poznać aby podjąć własciwą decyzję dotyczącą przyszłosci naszych dzieci. Nie pozbawiajmy się możliwosci wyboru.

2019-03-02 06:20:12 ET

ZABAWA OSTATKOWA

Zabawa ostatkowa - sobota 23 lutego 2019; $60 za osobę. Bilety do nabycia na plebanii w godzinach urzędowania albo w sobotę w szkole. Zapraszamy!

2019-02-21 19:39:56 ET

ZEBRANIA PÓŁROCZNE

Zebrania klasowe odbędą się w sobotę 26 stycznia po zajęciach lekcyjnych, 1pm. Zapraszamy!

2019-01-25 15:50:20 ET

PODZIĘKOWANIE

Pan Zimnoch wraz z Rodziną dziękuje wszystkim za współczucie i okazaną pomoc. Bóg zapłać.

2019-01-03 22:52:42 ET

MSZA POGRZEBOWA

Msza pogrzebowa - sobota, 22 grudnia, godzina 10am w kościele Św. Franciszki de Chantal.

2018-12-21 13:15:05 ET

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.3