SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI !

Ogłoszenia Szkolne

POŻEGNANIE KRYSTIANA

Odszedł od nas uczeń naszej szkoły Krystian Charubin. Jego pożegnanie odbędzie się w piątek 19 lipca w domu pogrzebowym (1275 65th street, Brooklyn) od godziny 4pm - 9pm. W sobotę, 20 lipca, o godzinie 10am w Kosciele Św. Franciszki de Chantal odbędzie się Msza. W sobotę można też przyjśc do domu pogrzebowego o godzinie 8am.
Nie zdążyliśmy się dobrze poznać a musimy się pożegnać.

2019-07-15 19:42:37 ET

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Rodzice, Uczniowie.
Krystian i Jego Mama bardzo dziękują za okazaną dobroć. Wszystkim są bardzo wdzięczni. Pozdrawiają gorąco.

2019-05-24 07:21:00 ET

GŁOSUJ NA PAWLA MACIAG PH.D.

Reelect PAWEL MACIAG, Ph.D.

kindly please vote for:

Pawel Maciag, Ph.D.

everybody just got election ballots.

Kindly please spread message if possible.

Many thanks,
Pawel Maciag, Ph.D.

2019-05-07 14:39:30 ET

LEGITYMACJE SZKOLNE

Uczniowie chcący złożyć podanie na legitymację szkolną albo przedłużyć, proszeni są o jak najszybsze złożenie podania u Pani Dyrektor.

2019-03-08 21:37:08 ET

IX POLSKIE TARGI UNIWERSYTECKIE

Szanowni rodzice i uczniowie polonijnych szkół

Zapraszamy Was serdecznie na IX Polskie Targi Uniwersyteckie , które odbędą się 17 Marca 2019 r. w godzinach 12:00pm - 2:00pm w Polskiej Szkole Sobotniej im.Pułaskiego przy kosciele St. Frances de Chantal 1273 58th. street, na Brooklynie . Kolejny raz polskie uniwersytety będą przedstawiały swoją ofertę studiowania w Polsce w języku angielskim. Szeroki wachlarz kierunków od medycyny poprzez informatykę, inżynierię po zarządzanie jest dostępny dla polonijnej młodzieży w Polsce.

W obecnym roku w Polsce studiuje ponad 1100 studentów z USA i Kanady. Wielu z nich nie posiada polskich korzeni, ale kierując się tańszą ofertą cenową postanowiło zdobyć wykształcenie w Polsce. Wszystkie kierunki prezentowane przez polskie uniwersytety są akceptowane przez Stany Zjednoczone i Kanadę. Niektóre z kierunków prowadzone są zgodnie z amerykańskim standardem.

Zapraszamy wszystkich aby przyszli i zobaczyli sami co proponują polskie uczelnie. Wyższe wykształcenie jest w USA bardzo kosztowne, Polskie Targi Uniwersyteckie są jedną z alternatyw, którą warto poznać aby podjąć własciwą decyzję dotyczącą przyszłosci naszych dzieci. Nie pozbawiajmy się możliwosci wyboru.

2019-03-02 06:20:12 ET

ZABAWA OSTATKOWA

Zabawa ostatkowa - sobota 23 lutego 2019; $60 za osobę. Bilety do nabycia na plebanii w godzinach urzędowania albo w sobotę w szkole. Zapraszamy!

2019-02-21 19:39:56 ET

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.4