NIEDZIELA 20 STYCZNIA GODZINA 12PM - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA KAWĘ, CIASTO I AKADEMIĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ UCZNIÓW KLASY IV I KLASY VIII.

20 stycznia 2019 | 00:00

Ogłoszenia Szkolne

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW.

W sobotę 22 września 2018, godzina 9:00am - 9:30am odbędzie się kiermasz używanych podręczników. Przynieście swoje używane podręczniki, sprzedacie je młodszym kolegom.

2018-09-20 20:18:51 ET

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I ZAPISY

Witamy po wakacjach. Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - szkoła podstawowa - sobota 15 września godz. 10am, liceum - piątek 14 września godz. 5:30pm. Zapisy - sobota 8 września godz. 9am - 1pm, sobota 15 września od godz. 1pm. W sobotę 8 września sprzątamy szkołę. Szkoła po remoncie, nowe łazienki. Bardzo prosimy o pomoc. Dziękujemy.

2018-08-30 15:39:02 ET

POMYSŁ MECENASA BARTOSZA BILIŃSKIEGO

Szanowni Państwo!
Mecenas Bartosz Biliński rusza niedługo w ciekawą wyprawę. Z Nowego Jorku do Londynu, samotnie pożegluje, aby uczcić Polskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, którzy ratowali Żydów w czasie II wojny światowej. Potrzebna pomoc. Otóż potrzebne są dzieci z polskich szkół dokształcających, które w tę sobotę mogłyby przyjść do Mariny w Nowym Jorku, żeby wymalowały na burtach nazwiska tych, 8000 dzielnych ludzi. Zorganizujemy im tam piknik. Będą media i telewizja, więc będzie ciekawie. Zapraszamy!
Więcej o projekcie:

2018-06-22 09:04:42 ET

PIKNIK RODZINNY - NIEDZIELA 20 MAJA 2018

PIKNIK RODZINNY - odbędzie się w niedzielę 20 maja, w godzinach 12pm - 4pm. Wstęp $5. Konkursy, zabawy przy muzyce, zjeżdżalnia, ciekawe nagrody, loteria, będzie można kupić coś do jedzenia i picia. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

2018-05-18 15:16:33 ET

WPIS DO KSIĘGI PAMIĄTKOWEJ Z OKAZJI 25-LECIA NASZEJ SZKOŁY

Przypominamy, że do końca kwietnia przyjmujemy zamówienia wpisu do księgi pamiątkowej z okazji dwudziestopięciolecia szkoły.
CENNIK: STRONA ZŁOTA - $700, STRONA SREBRNA - $400, CAŁA STRONA - $150, 1/2 STRONY - $75, 1/4 STRONY - $50, SPONSOR - $30.

2018-04-12 21:23:27 ET

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com