ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, PRZEPEŁNIONYCH WIARĄ, NADZIEJĄ I MIŁOŚCIĄ ORAZ RODZINNEJ ATMOSFERY PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Egzamin Maturalny
26 kwietnia 2019

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa LICEALNA XII AStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 5 - - -

 

ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU, GRAMATYKA, ROZUMIENIE TEKSTU PISANEGO

 
Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego.
Pisaliśmy maturę próbną.

 

 

2019-03-11 22:59:05 ET

Elżbieta Kralik
15 marca 2019

 


Stypendium PSFCU / GE pod patronatem Prezydenta RP

 

Stypendium PSFCU / GE pod patronatem Prezydenta RP
PSFCU, w porozumieniu z Kancelarią Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, ma przyjemność rozpocząć trzecią edycję programu stypendialnego pod patronatem Prezydenta RP. Program ten obejmuje wyjazd na dziesięciodniową wizytę studyjną do Polski, w ramach której laureaci spotkają się z Prezydentem RP, politycznymi i gospodarczymi liderami, odwiedzą przodujące firmy nad Wisłą jak również będą mieli możliwość zwiedzić najciekawsze miejsca w Polsce.

PSFCU udzieli 10 laureatom stypendium w wysokości $2,000 na pokrycie kosztów przelotu oraz ubezpieczenia podczas pobytu w Polsce. Studenci będą proszeni o udokumentowanie posiadania biletu oraz ubezpieczenia przed rozpoczęciem podróży. Wszystkie koszty pobytu w Polsce będą zapewnione przez Kancelarię Prezydenta RP.

Podanie o stypendium PSFCU pod patronatem Prezydenta RP

UWAGA! Termin składania podań przez studentów uczelni wyższych upływa z dniem 11 marca 2019 r.! Podania muszą zostać przesłane na adres:

PSFCU Scholarship Committee
9 Law Drive
Fairfield, NJ 07004

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy wysłać e-mail na adres scholarships@psfcu.net lub skontaktować się z Działem Marketingu PSFCU pod numerem 973-808-3240, wewn. 6133.

 

 

2019-03-08 13:58:56 ET

Elżbieta Kralik
8 marca 2019

 


ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU, GRAMATYKA, ĆWICZENIA W MÓWIENIU

 
Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego.
PRACA DOMOWA: 1) Dla chętnych - napisz pracę na temat "Wkład Polek w odkrycia naukowe, geograficzne i kulturowe" (300 - 500 słów). Najlepsza praca będzie reprezentowała naszą szkołę na Festiwalu Szkół Polonijnych. Będą nagrody!
2) W sobotę 9 marca godz. 7:30pm zapraszamy na kawę i ciasto z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Będą też inne atrakcje, niespodzianki.
3) W niedzielę 17 marca w godz. 12pm - 2pm - Polskie targi Uniwersyteckie - oferty studiowania w Polsce. Zapraszamy!
4)Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej ogłosił nabór wniosków o udział w Programie Stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa:
· studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie,
· studia drugiego stopnia.
Program oferuje możliwość odbycia studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz studiów drugiego stopnia w języku polskim w uczelniach podległych MNiSW ze zwolnieniem z opłat za kształcenie oraz z comiesięcznym stypendium NAWA na pokrycie kosztów utrzymania w regulaminowym okresie kształcenia w Polsce. Kandydaci do Programu mogą się starać o przyjęcie na wszystkie kierunki studiów prowadzone na uczelniach publicznych nadzorowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego poza kierunkami filologicznymi, tj. filologiami obcymi oraz lingwistyką stosowaną, z wyjątkiem filologii polskiej i klasycznej. Ponadto, Program umożliwia uczestnictwo ze stypendium NAWA w rocznym kursie przygotowawczym poprzedzającym studia w Polsce osobom, które nie kończyły szkoły średniej lub studiów pierwszego stopnia z wykładowym językiem polskim.
Ogłoszony nabór na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie obejmuje również rekrutację na kierunki artystyczne w uczelniach publicznych podległych Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz na kierunki medyczne w uczelniach publicznych podległych Ministrowi Zdrowia. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Minister Zdrowia ustalają odrębne warunki i zasady realizacji Programu w odniesieniu do nadzorowanych przez siebie uczelni, w tym szczegółowe zasady przyjęć na te studia oraz wysokość stawek stypendialnych.
Ogłoszenie o naborze wniosków znajduje się na stronie internetowej NAWA www.nawa.gov.pl.
Nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii jest prowadzony w terminie od 11 lutego do 31 marca 2019 r. do godz. 15:00 czasu środkowoeuropejskiego wyłącznie w formie elektronicznej w systemie teleinformatycznym NAWA, dostępnym pod adresem https://programs.nawa.gov.pl/login. Złożenie wniosku po tym terminie nie jest możliwe.

Grażyna Żebrowska

Grazyna Zebrowska, Ph.D.
Senior Advisor
Science & Technology Affairs
Embassy of the Republic

 

 

2019-03-04 11:42:51 ET

Elżbieta Kralik
8 marca 2019

 


ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU, GRAMATYKA, ROZUMIENIE TEKSTU

 
Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego. PRACE MATURALNE - termin oddania pracy - 2 marca 2019 roku. Życzę udanego odpoczynku!

 

 

2019-02-26 16:22:39 ET

Elżbieta Kralik
1 marca 2019

 


WSPÓŁCZESNOŚĆ. ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU.

 
Współczesność - powtórzenie materiału z literatury i historii Polski. Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego. PRACE MATURALNE - termin oddania pracy - 2 marca 2019 roku. 15 lutego nie ma zajęć. Spotykamy się 22 lutego. Życzę udanego odpoczynku!

 

 

2019-02-13 07:28:39 ET

Elżbieta Kralik
22 lutego 2019

 


- - - Strona 2 z 5 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. generała Kazimierza Pułaskiego - Brooklyn, Nowy Jork
1273 58th Street - Brooklyn, NY 11219 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.3

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs