15 i 16 LUTEGO NIE MA ZAJĘĆ. ŻYCZYMY UDANEGO ODPOCZYNKU! ZABAWA OSTATKOWA - SOBOTA 23 LUTEGO, GODZINA 8PM. CENA BILETU - $60 - ZA OSOBĘ. ZAPRASZAMY!

Zabawa Ostatkowa
23 lutego 2019 | 20:00

klasa LICEALNA XII A

TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE.

Dziękuję za życzenia świąteczne. Życzę Wszystkim rodzinnych, spokojnych świąt. Spotykamy się 4 stycznia 2019 roku. przypominam o zapisie na studniówkę.
Bal studniówkowy odbędzie się w sobotę 2 lutego 2019. w godzinach od 7:00 do 1:00 am.
W restauracji: The Royal Manor, 454 Midland Avenue, Garfield, New Jersey, 07026.
Imprezę poprowadzi DJ Kacper
Stroje studniówkowe (galowe sukienki i garnitury) powinny być w kolorach: biały, granatowy, czarny.
Oprócz maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi zapraszamy na studniówkę rodziców, opiekunów grup, działaczy oświatowych, szkoły zrzeszone w CPSD, które nie maja klas maturalnych.

2018-12-18 21:52:06 ET

4 stycznia 2019

ROMANTYZM. WYDARZENIA HISTORYCZNE POLSKI.

Romantyzm - powtórzenie materiału z literatury i historii Polski. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. Życzę udanego tygodnia! STUDNIÓWKA, CENY BILETÓW - Cena biletu dla uczniów klas maturalnych wynosi 35,00 USD; różnicę w wysokości 50,00 USD dofinansuje CPSD. Pozostali (tj. osoby towarzyszące, działacze oświatowi) płacą za bilet wstępu 85,00 USD od osoby. Zgłoszenia do 11 stycznia.

2018-12-10 20:08:03 ET

14 grudnia 2018

OŚWIECENIE. WYDARZENIA HISTORYCZNE W POLSCE.

Oświecenie - powtórzenie materiału z literatury i historii, rozbiory Polski. ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. PRACA DOMOWA: 1)14 grudnia, to nasze ostatnie spotkanie przed świętami, tradycyjnie przygotowujemy szkolną Wigilię, prosimy chętnych o przyniesienie ciasta na to spotkanie. Proszę o kontakt ze mną. Dziękuję. 2)Wzorem lat ubiegłych Centrala Polskich Szkół Dokształcających organizuje międzyszkolną studniówkę dla tegorocznych maturzystów.
Imprezę poprowadzi DJ Kacper
- Proszę o zgłoszenie do mnie osób,które wezmą udział w tym balu. Więcej informacji w najbliższym czasie. Życzę udanego tygodnia!

2018-12-02 09:45:39 ET

7 grudnia 2018

POWTÓRZENIE MATERIALU - BAROK. ĆWICZENIA Z GRAMATYKI DO CERTYFIKATU.

Barok - powtórzyliśmy wiadomości z literatury i historii. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego - gramatyka, stopniowanie przymiotników. Życzę udanego Święta Dziękczynienia.

2018-11-20 23:40:41 ET

30 listopada 2018

ODRODZENIE

Odrodzenie - powtórzyliśmy wiadomości z literatury i historii. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. Józef Piłsudski jedną z najwybitniejszych postaci w historii Polski - obejrzeliśmy krótki film. Można już składać podanie o stypendium do PSFCU, informacje można znaleźć na stronie - https://pl.psfcu.com/programy-stypendialne. W sobotę nasza szkoła organizuje Andrzejki, jeżeli ktoś ma czas pomóc to zapraszamy w piątek od 5pm i w sobotę od 1pm. Dziękujemy.

2018-11-10 15:12:53 ET

16 listopada 2018

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com