15 i 16 LUTEGO NIE MA ZAJĘĆ. ŻYCZYMY UDANEGO ODPOCZYNKU! ZABAWA OSTATKOWA - SOBOTA 23 LUTEGO, GODZINA 8PM. CENA BILETU - $60 - ZA OSOBĘ. ZAPRASZAMY!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zabawa Ostatkowa
23 lutego 2019 | 20:00

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa LICEALNA XII AStrona: Poprzednia | 2 | Następna

 

- - - Strona 2 z 3 - - -

 

TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE.

 
Dziękuję za życzenia świąteczne. Życzę Wszystkim rodzinnych, spokojnych świąt. Spotykamy się 4 stycznia 2019 roku. przypominam o zapisie na studniówkę.
Wzorem lat ubiegłych Centrala Polskich Szkół Dokształcających organizuje międzyszkolną studniówkę dla tegorocznych maturzystów.
Bal studniówkowy odbędzie się w sobotę 2 lutego 2019. w godzinach od 7:00 do 1:00 am.
W restauracji: The Royal Manor, 454 Midland Avenue, Garfield, New Jersey, 07026.
Imprezę poprowadzi DJ Kacper
Stroje studniówkowe (galowe sukienki i garnitury) powinny być w kolorach: biały, granatowy, czarny.
Oprócz maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi zapraszamy na studniówkę rodziców, opiekunów grup, działaczy oświatowych, szkoły zrzeszone w CPSD, które nie maja klas maturalnych.
STUDNIÓWKA, CENY BILETÓW - Cena biletu dla uczniów klas maturalnych wynosi 35,00 USD; różnicę w wysokości 50,00 USD dofinansuje CPSD. Pozostali (tj. osoby towarzyszące, działacze oświatowi) płacą za bilet wstępu 85,00 USD od osoby. Zgłoszenia do 11 stycznia.

 

 

2018-12-18 21:52:06 ET

Elżbieta Kralik
4 stycznia 2019

 


ROMANTYZM. WYDARZENIA HISTORYCZNE POLSKI.

 
Romantyzm - powtórzenie materiału z literatury i historii Polski. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. Życzę udanego tygodnia! STUDNIÓWKA, CENY BILETÓW - Cena biletu dla uczniów klas maturalnych wynosi 35,00 USD; różnicę w wysokości 50,00 USD dofinansuje CPSD. Pozostali (tj. osoby towarzyszące, działacze oświatowi) płacą za bilet wstępu 85,00 USD od osoby. Zgłoszenia do 11 stycznia.

 

 

2018-12-10 20:08:03 ET

Elżbieta Kralik
14 grudnia 2018

 


OŚWIECENIE. WYDARZENIA HISTORYCZNE W POLSCE.

 
Oświecenie - powtórzenie materiału z literatury i historii, rozbiory Polski. ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. PRACA DOMOWA: 1)14 grudnia, to nasze ostatnie spotkanie przed świętami, tradycyjnie przygotowujemy szkolną Wigilię, prosimy chętnych o przyniesienie ciasta na to spotkanie. Proszę o kontakt ze mną. Dziękuję. 2)Wzorem lat ubiegłych Centrala Polskich Szkół Dokształcających organizuje międzyszkolną studniówkę dla tegorocznych maturzystów.
Bal studniówkowy odbędzie się w sobotę 2 lutego 2019. w godzinach od 7:00 do 1:00 am.
W restauracji: The Royal Manor, 454 Midland Avenue, Garfield, New Jersey, 07026.
Imprezę poprowadzi DJ Kacper
Stroje studniówkowe (galowe sukienki i garnitury) powinny być w kolorach: biały, granatowy, czarny.
Oprócz maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi zapraszamy na studniówkę rodziców, opiekunów grup, działaczy oświatowych, szkoły zrzeszone w CPSD, które nie maja klas maturalnych.
- Proszę o zgłoszenie do mnie osób,które wezmą udział w tym balu. Więcej informacji w najbliższym czasie. Życzę udanego tygodnia!

 

 

2018-12-02 09:45:39 ET

Elżbieta Kralik
7 grudnia 2018

 


POWTÓRZENIE MATERIALU - BAROK. ĆWICZENIA Z GRAMATYKI DO CERTYFIKATU.

 
Barok - powtórzyliśmy wiadomości z literatury i historii. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego - gramatyka, stopniowanie przymiotników. Życzę udanego Święta Dziękczynienia.

 

 

2018-11-20 23:40:41 ET

Elżbieta Kralik
30 listopada 2018

 


ODRODZENIE

 
Odrodzenie - powtórzyliśmy wiadomości z literatury i historii. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. Józef Piłsudski jedną z najwybitniejszych postaci w historii Polski - obejrzeliśmy krótki film. Można już składać podanie o stypendium do PSFCU, informacje można znaleźć na stronie - https://pl.psfcu.com/programy-stypendialne. W sobotę nasza szkoła organizuje Andrzejki, jeżeli ktoś ma czas pomóc to zapraszamy w piątek od 5pm i w sobotę od 1pm. Dziękujemy.

 

 

2018-11-10 15:12:53 ET

Elżbieta Kralik
16 listopada 2018

 


- - - Strona 2 z 3 - - -

 

Strona: Poprzednia | 2 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. generała Kazimierza Pułaskiego - Brooklyn, Nowy Jork
1273 58th Street - Brooklyn, NY 11219 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs