SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI !

klasa II A

Wakacje

Serdecznie dziekuje dzieciom i rodzicom za udzial w procesji Bozego Ciala.Zycze Wszystkim slonecznych i bezpiecznych wakacji.

2019-06-23 18:55:31 ET

23 czerwca 2019

W niedzele,23 czerwca -BOZE CIALO Msza sw o godz. 11 i procesja.

Dzieci w strojach komunijnych zapraszam-dziewczynki sypia kwiatki ,chlopcy dzwonia dzwonkami.

2019-06-10 08:32:20 ET

23 czerwca 2019

Zakonczenie roku szkolnego o godz 10am.spotykamy sie w kosciele.

!9, maja piknik rodzinny, prosze o jedno ciasto od klasy.

2019-05-16 06:23:51 ET

18 maja 2019

Dzien Matki

Serdecznie zapraszamy rodzicow na uroczysta akademie 11 maja o godz 12:30.

2019-05-10 08:37:05 ET

11 maja 2019

PIERWSZA KOMUNIA

Utrwalic wiersze,modlitwy wiernych,piosenki; Uroczysty dzien Komunii ,Maryjo Krolowo Polski.Komunie przyjmuja dzieci na jezyk- zrobic probe.Spotykamy sie o godz 12 na parkingu.

2019-04-29 19:04:05 ET

4 maja 2019

Wesolych Swiat-niech radosc i milosc panuja w naszych sercach.

Pierwsza Spowiedz -Sobota 27 kwietnia w kosciele spotykamy sie o godz 9;45.Rodzic przyprowadza dziecko do spowiedzi, dzieci przychodza bez plecakow.Po spowiedzi proba w kosciele.Wieczorem Msza sw.spotykamy sie w kosciele o godz 6:15,przynosimy swiece moga byc od chrztu.Utrwalic wiersze,modlitwy wiernych ,piosenki Uroczysty dzien Komunii,Maryjo Krolowo Polski.-Smacznego jajka i mokrego Dyngusa!!!!

2019-04-15 18:14:10 ET

27 kwietnia 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.4