BEZPIECZNYCH WAKACJI, WYPEŁNIONYCH SŁOŃCEM I PRZYJACIÓŁMI!

klasa III A

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA:Rozwaz Stacje Drogi Krzyzowej i napisz kogo spotkal Pan Jezus na swojej drodze.JEZYK POLSKI : Opowiadanie pt:Chce pospac dluzej str:149,utrwalamy sobie wszystko o rzeczownikach,

2019-03-17 18:14:30 ET

23 marca 2019

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA: Uzupelnij cwiczenia str:55.JEZYK POLSKI: Opowiadanie pt: Przebisniegi str: 143.Uzupelnij cwiczenia do str: 140.Bardzo prosze aby kazdy uczen znal na pamiec piosenki ktore otrzymali na ostatnich zajeciach.

2019-03-10 13:23:51 ET

16 marca 2019

ZADANIE DOMOWE

JEZYK POLSKI: Prosze o wykonanie plakatu przestawiajacego -MIASTO ZMOSC,TORUN LUB STARE MIASTO KRAKOW.Format plakatu A-3 /30 cm.-42 cm/ na sztywnym papierze,technika dowolna.Uczen ktory zwyciezy bedzie reprezentowal nasza szkole podczas Festiwalu Szkol Polonijnych 7 kwietnia.

2019-03-03 13:02:34 ET

9 marca 2019

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA:Uzupelnij cw.str:45,naucz sie aktu nadziei. JEZYK POLSKI: Napisz krotkie opowiadanie do jednej bajki ktore ogladalismy na ostatnich zajeciach,lub swojej

ulubionej bajki.Rodzicow bardzo sedecznie zapraszamy na zabawe ostatkowa 23 lutego,wiecej informacji na pasku informacyjnym.

2019-02-16 09:18:00 ET

23 lutego 2019

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA:uzupelnij cwiczenia str:43,naucz sie siedem sakramentow swietych. JEZYK POLSKI: Opowiadanie pt:"Pierwszy koncert str:131,uzupelnij cwiczenia do str:117.

2019-01-27 16:54:15 ET

2 lutego 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.3