NIEDZIELA 20 STYCZNIA GODZINA 12PM - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA KAWĘ, CIASTO I AKADEMIĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ UCZNIÓW KLASY IV I KLASY VIII.

20 stycznia 2019 | 00:00

Zadania domowe dla klasy IV A

Zadanie domowe kl4
Wykonaj rysunek przedstawiający modlitwę gestem

Cw.2,3,4,5 ,6 str89
Napisz co robiłeś/ robiłaś wczoraj a co dzisiaj

2018-03-25 21:56:52 ET

7 kwietnia 2018

Zadanie domowe dla klasy 4 Wychowawca - Joanna Dyjak

Przypomnij lub naucz się 10 przekazan.
Wykonaj palmę , dekoracje albo rysunek o tematyce Swiat Wielkanocnych lub Niedzieli Palmowej.przynies pracę na sobotę.

Cw3,4,5 str 130,131
Ułóż zdania z wyrazami:
rysunek,ładunek, rachunek, podarunek, szacunek, warunek, brzuszek, paluszek, wianuszek, dzbanuszek, łańcuszek, garnuszek, okruszek.

2018-03-20 23:11:04 ET

24 marca 2018

Ćwiczenie str43
Cw5,6 str124
Dla chętnych cw3,4 str125
Napisz kilka zdań o ulubionym zwierzatku.

2018-03-14 00:01:18 ET

17 marca 2018

Zadanie domowe kl4
Religia Cw str39
Przygotuj się do dyktanda str113
Cw. str113 ( czytanka)
Cw2, 2a str81 ( cwiczenia)

2018-03-03 18:01:29 ET

10 marca 2018

Zadanie domowe dla klasy 4 Wychowawca - Joanna Dyjak

Przygotuj sie do sprawdzianu.

1 Co oznacza imie Mojzesz?
Imie Mojzesz oznacza "Wyjety z wody"
2.O co prosil Mojzesz faraona?
Mojzesz prosil faraona aby uwolnil Izraelitow.
3 Co Pan Bog zeslal na Egipt aby uwolnil Izraelitow?
Pan Bog zeslal na Izraelitow plagi.
4.Narod wybrany nazywany jest inaczej... Izraelici.
5 Izraelici przeszli przez morze... Czerwone.
6.Ostatnia plaga to ...Aniol Smierci.
7.Napisz dwie inne plagi ( np Muchy, Grad, Komary)
8.W jaki sposob Izraelici przeszli przez Morze Czerwone.
Bog uczynil cud i morze otwarlo sie.
9.Co to jest sakrament?
Sakrament to spotkanie z Panem Jezusem. To widzialny znak niewidzialnej laski. 10. Wymien 7 Sakramentow swietych: Chrzest, Bierzmowanie, Eucharystia, Pokuta, Namaszczenie chorych, Kaplanstwo, Malzenstwo.

cw 4,4a, 5,5a str 76,77

2018-02-19 12:51:40 ET

3 marca 2018

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com