NIEDZIELA 20 STYCZNIA GODZINA 12PM - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA KAWĘ, CIASTO I AKADEMIĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ UCZNIÓW KLASY IV I KLASY VIII.

20 stycznia 2019 | 00:00

Zadania domowe dla klasy VI A

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

1. Naucz sie czytac str.34. 2. Cwiczenia str.82 wypisz 6 wyrazow z ramki I ulozysz z nimi zdania. 3. Naucz sie koled Pojdzmy wszyscy do stajenki, Przybierzeli do Betlejem , Bog sie rodzi, Wsrod nocnej ciszy. 1 grudnia zapraszam na dyzur p.Szabat, p. Obara, p.Merta.

2018-11-24 23:37:16 ET

1 grudnia 2018

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

1. Naucz sie czytac str. 30. 2. Napisz co to jest Nagroda Nobla. 3. Cwiczenia str.66, cw.5 , str.67,cw.8.

2018-11-10 22:32:14 ET

17 listopada 2018

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

1. Naucz sie czytac str.20. 2. Cwiczenia str.72, cw.4 ; str.76, cwiczenia.2. Dziekuje pani A. Broda , A. Oleksak, R. Wolak za przyniesienie ciasta na zabawe Halloween.

2018-11-04 17:12:09 ET

10 listopada 2018

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

1. Naucz sie czytac str. 28. 2. Napisz. Jak myslisz dlaczego Janek chcial zabrac skrzypce? 3. Cwiczenia str.21, cw.5. 4. Geografia str.13,cw.1,2,3,4. Bardzo prosze o zwrot kostiumow z wystepu.

2018-10-28 08:41:48 ET

3 listopada 2018

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

1. Serdecznie dziekuje wszystkim ktorzy w sobote uczestniczyli w obchodach jubileuszu naszej szkoly. 2. W niedziele 28 pazdziernika odbedzie sie zabawa Halloween. Prosze 2 chetne osoby o upieczenie ciasta. Dziekuje.

2018-10-23 19:46:57 ET

27 października 2018

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com