15 i 16 LUTEGO NIE MA ZAJĘĆ. ŻYCZYMY UDANEGO ODPOCZYNKU! ZABAWA OSTATKOWA - SOBOTA 23 LUTEGO, GODZINA 8PM. CENA BILETU - $60 - ZA OSOBĘ. ZAPRASZAMY!

Zabawa Ostatkowa
23 lutego 2019 | 20:00

klasa VIII A

DWIE WIGILIE.

Przeczytaliśmy wiersz "Dwie Wigilie" - czytanka strona 185, rozmawialiśmy o treści wiersza. Rozmawialiśmy o tradycjach Bożego Narodzenia. Odmienialiśmy przez przypadki: zielona choinka, świateczna wieczerza. Wykonywaliśmy świąteczne krzyżówki, wykreślanki. PRACA DOMOWA: 1)BIERZMOWANIE ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 5 KWIETNIA 2019 ROKU, O GODZINIE 7PM. 2)Dziękuję za życzenia świąteczne. Życzę Wszystkim rodzinnych, spokojnych świąt. Spotykamy się 5 stycznia 2019 roku.

2018-12-18 21:46:17 ET

5 stycznia 2019

POWSTANIE WARSZAWSKIE - TWÓRCZOŚĆ.

J.POLSKI - twórczość Powstania Warszawskiego; "Hej, chłopcy, bagnet na broń" - piosenka mówiąca o niezwykłej odwadze uczestników powstania. HISTORIA - w obronie Francji, Anglii. Pod kontrolą Stalina. Zwycięski koniec? Oglądaliśmy przedstawienie "Pchła Szachrajka". PRACA DOMOWA: 1)Naucz się na pamięć tekst piosenki "Hej, chłopcy, bagnet na broń" - refren i pierwsza zwrotka - podręcznik strona 64. 2)Przygotuj ozdobę na choinkę, na konkurs szkolny - dla chętnych. Ozdoby będą wisiały na choince szkolnej w kościele. 3)Zapraszamy na Jasełka w naszej szkole - 15 grudnia, godzina 12pm. Udanego tygodnia!

2018-12-10 20:29:17 ET

15 grudnia 2018

ZEBRANIE W SPRAWIE BIERZMOWANIA

W dniu 8 Grudnia, po zajęciach szkolnych, 1pm, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące bierzmowania. Komitet rodzicielski przedstawi plan budżetu. Będą zbierane składki w wysokości $250 przeznaczone na tą uroczystość.
Mozna bedzie zamówić Alby do bierzmowania. Prosimy aby wszyscy uczestniczyli w tym spotkaniu.
Z poważaniem Komitet Rodzicielski

2018-12-04 19:18:02 ET

8 grudnia 2018

SPOTKANIE Z TYGRYSAMI.