SOBOTA, 11 MAJA, GODZINA 12:15PM - ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY NA PROGRAM ARTYSTYCZNY I SŁODKI POCZĘSTUNEK! ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - SOBOTA 18 MAJA GODZINA 10AM, SPOTYKAMY SIĘ W KOŚCIELE!

Zakończenie Roku Szkolnego
18 maja 2024 | 10:00

Ogłoszenia Szkolne

SPOTKANIE Z PIERWSZA DAMA AGATA KORNHAUSER-DUDA

W srode 20 wrzesnia wszyscy wpisani na liste na spotkanie z Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda beda mogli wejsc do szkoly od godziny 4:15pm do godziny 5:10pm!

2023-09-19 22:51:20 ET

KONKURS HISTORYCZNY

2023-09-12 06:09:38 ET

KONKURS PLASTYCZNY PAPIEZ FRANCISZEK W OCZACH DZIECI

Zapraszamy do wziecia udzialu w konkursie!

Załącznik nr 1:

2023-09-12 06:01:53 ET

Spotkanie z Prezydentem RP - 17 wrzesnia

Szanowni Państwo,

Konsul Generalny RP w NY oraz Prezes CPSD w sposób szczególny zapraszają placówki oświatowe wschodniego wybrzeża na spotkanie Pary Prezydenckiej RP z Polonią,
Wydarzenie rozpocznie się 17 września (niedziela) o godz. 15:00 w Christ the King High School na nowojorskim Queensie (68-02 Metropolitan Ave, NY 11379). Prosimy o przybycie najpóźniej o godzinie 13:30. Program spotkania obejmuje m.in. przemówienie Prezydenta RP, wręczenie orderów i odznaczeń państwowych oraz występy polonijnych grup folklorystycznych.

Z powodów bezpieczeństwa w spotkaniu będą mogły wziąć udział wyłącznie osoby, które wcześniej zarejestrują się poprzez stronę internetową www.prezydentwnyc.com lub bezpośrednio z użyciem formularza:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkKAEsOd-qV7HzJvHvl-8me4mJjXczxIJVRts9FY4yfnjxxA/viewform . Z uwagi na konieczność ochrony danych osobowych nie możemy przyjmować zgłoszeń mailowych i telefonicznych.

Zachęcamy do skorzystania z transportu publicznego. Tuż przy szkole położona jest stacja Metropolitan Avenue znajdującą się na trasie linii M metra, jak i przystanki autobusowe linii Q38, Q67 i Q54.

Jako szkoły otrzymaliśmy możliwość zgłoszenia przedstawicieli danej placówki oraz miejsce w jednym sektorze. W związku z tym prosimy dyrektorów o przygotowanie listy uczestników. ( w zalaczniku) Z każdej szkoły można zgłosić 50 osób.
Dyrektor ma obowiązek powiadomić wszystkich uczestników o dokonaniu samodzielnej rejestracji drogą internetową.

Prosze o zgloszenie checi udzialu w uroczytosci do wychowawcy, nauczyciela do 12 wrzesnia. Kazdy uczestnik musi sie samodzielnie zarejestrowac na stronie

2023-09-11 18:49:09 ET

ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Liceum - piatek 15 wrzesnia godz. 5:30pm do 8:30pm.
Szkola Podstawowa i Przedszkole - sobota 16 wrzesnia godz.10am do 1pm.
W sobote16 wrzesnia Msza sw. dla liceum i szkoly podstawowej o godz. 10am, wszyscy spotykamy sie w kosciele.
W sobote 16 wrzesnia nie bedzie sprzedawana pizza i sklepik bedzie tez zamkniety, prosimy aby uczniowie przyniesli ze soba drugie sniadanie.
Dyrekcja szkoly.

2023-09-11 18:32:45 ET

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10