NIEDZIELA 20 STYCZNIA GODZINA 12PM - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA KAWĘ, CIASTO I AKADEMIĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ UCZNIÓW KLASY IV I KLASY VIII.

20 stycznia 2019 | 00:00

Zadania domowe dla klasy IX LICEALNA

ZDJĘCIE KLASOWE

W piątek 27 kwietnia robimy zdjęcie klasowe.

2018-04-26 06:46:28 ET

27 kwietnia 2018

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE

W szkolnym konkursie wiedzy o Polsce: I miejsce - Nicola Szewczyk, II miejsce - Agata Karpiński, III miejsce - Sandra Skwara i Magdalena Wilk. Gratulacje! Te osoby przechodzą do dalszego etapu - Finału szkolnego, który odbędzie się w piątek 20 kwietnia (proszę powtórzyć wiadomości).

2018-04-19 14:49:37 ET

20 kwietnia 2018

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE

ZAGADNIENIA I PYTANIA DO OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE.

2018-04-06 22:04:29 ET

13 kwietnia 2018

WAKACJE

ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI. RODZICOM, KTÓRZY WSPOMOGLI PIKNIK SZKOLNY I UPIEKLI CIASTO NA SPRZEDAŻ, WIELKIE DZIĘKI. SŁONECZNEJ POGODY I DUŻO ODPOCZYNKU. DO ZOBACZENIA.

2016-06-07 07:19:03 ET

7 czerwca 2016

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016 - sobota 4 czerwca - godzina 10am.

2016-05-24 20:58:12 ET

4 czerwca 2016

POWTÓRKA

Przygotuję materiały do zakończenia projektu - epoki: STAROŻYTNOŚĆ, ŚREDNIOWIECZE, ODRODZENIE, BAROK, OŚWIECENIE.

2016-05-11 21:36:34 ET

13 maja 2016

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com