SOBOTA, 23 LISTOPADA, GODZ. 8PM - ZABAWA ANDRZEJKOWA , CENA BILETU $60 OD OSOBY. ZAPRASZAMY!

klasa LICEALNA IX A

POWTÓRZENIE - ŚREDNIOWIECZE

PRACA DOMOWA:
Przygotuj się do sprawdzianu ze średniowiecza - wykorzystaj stronę 48, 88 i 89.

2019-11-18 16:38:37 ET

22 listopada 2019

"O ZACHOWANIU SIĘ PRZY STOLE" - PIERWSZY POLSKI UTWÓR O TEMATYCE ŚWIECKIEJ.

PRACA DOMOWA:
1. Przypomnij najważniejsze wydarzenia historyczne polskiego średniowiecza - podręcznik strona 48.
2. Przypominam - Komitet Rodzicielski wyznaczył składkę w wysokości $10 od jednego ucznia. Składka ta w całości będzie przeznaczona na paczki dla naszych uczniów.

2019-11-10 18:53:24 ET

15 listopada 2019

ŚREDNIOWIECZNI RYCERZE.

1.Przeczytaj jeszcze raz fragment powieści "Krzyżacy", "Pojedynek Zbyszka i Rotgiera" - strona 71.
2.Napisz charakterystykę Zbyszka.
3.Komitet Rodzicielski wyznaczył składkę w wysokości $10 od jednego ucznia. Składka ta w całości będzie przeznaczona na paczki dla naszych uczniów.

2019-11-02 21:50:36 ET

8 listopada 2019

ŚREDNIOWIECZNE ZABYTKI. BOGURODZICA.

1.Przeczytaj tekst "Siedem pieczęci Bogurodzicy" strona 69. Napisz kilka zdań na temat tego tekstu.
2.Komitet Rodzicielski wyznaczył składkę w wysokości $10 od jednego ucznia. Składka ta w całości będzie przeznaczona na paczki dla naszych uczniów.

2019-10-28 10:40:14 ET

1 listopada 2019

ŚREDNIOWIECZE - EPOKA KRZYŻA I MIECZA.

Wykonaj polecenie 3 strona 56 i polecenia 7 i 8 ze strony 58.

2019-10-21 07:56:26 ET

25 października 2019

HISTORIA ŚREDNIOWIECZNEJ POLSKI.

Wykonaj cwiczenie III i IV strona 50 i ćwiczenie 3 strona 51.

2019-10-11 21:20:16 ET

18 października 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.6