NIEDZIELA 17 MARCA GODZ. 12PM - 2PM POLSKIE TARGI UNIWERSYTECKIE - OFERTY STUDIOWANIA W POLSCE. ZAPRASZAMY!

Zabawa Ostatkowa
23 lutego 2019 | 20:00

klasa LICEALNA XI A

WAKACJE

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WAKACYJNE ŻYCZENIA. ŻYCZĘ UDANYCH, SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.

2018-06-03 08:24:46 ET

3 czerwca 2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - SOBOTA 2 CZERWCA 2018.

Piątek 25 maja - nie ma zajęć. Spotykamy się 2 czerwca 2018 r. o godzinie 10am. Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą. Po uroczystości zapisy.

2018-05-24 14:14:01 ET

2 czerwca 2018

KATYŃ

Przypominam o pracy zaliczeniowej - Życie w PRL we wspomnieniach moich najbliższych. Napisz tę pracę wykorzystując wspomnienia rodzićów, babci i dziadka. Praca ta jest częścią końcowej oceny z języka polskiego. Ostateczny termin - 18 maja.

2018-05-14 19:22:38 ET

18 maja 2018

POECI WSPÓŁCZEŚNI.

Przypominam o pracy zaliczeniowej - Życie w PRL we wspomnieniach moich najbliższych. Napisz te pracę wykorzystując wspomnienia rodzićów, babci i dziadka. Praca ta jest częścią końcowej oceny z języka polskiego.

2018-05-09 22:27:53 ET

11 maja 2018

POCHYLENI NAD CZŁOWIEKIEM.

Powtórzyliśmy wiadomości na temat odzyskania niepodległości w 1918 roku. Twórcy polskiej niepodległości. Powtórzyliśmy wiadomości o Zbigniewie Herbercie. Poznaliśmy sylwetki polskich twórców i noblistów: Wisława Szymborska i Czesław Miłosz. Czytaliśmy ich wiersze - "Nic dwa razy", "Który skrzywdziłeś". Wykonywalismy ćwiczenia do certyfikatu z j.polskiego. PRACA DOMOWA: 1)Przypominam temat pracy, pracy zaliczeniowej części materiału drugiego półrocza - Życie w PRL we wspomnieniach moich najbliższych. Napisz te pracę wykorzystując wspomnienia rodzićów, babci i dziadka. 2)Zbliża się koniec roku szkolnego. Proszę o uiszczenie opłaty za szkołę.

2018-04-30 21:34:32 ET

4 maja 2018

ZBIGNIEW HERBERT. PRZESŁANIE PANA COGITO.

Zapoznaliśmy się z sylwetką Zbigniewa Herberta. Poznaliśmy fragment "Przesłanie Pana Cogito". Zastanawialiśmy się co autor, chce nam przekazać? Jakim zasadom powinniśmy być wierni? Wykonaliśmy ćwiczenie 1 i 2 strona 118, ćwiczenie 3 i 4 strona 120, ćwiczenie 4 strona 130 i ćwiczenie 5 strona 131. Wykonywaliśmy ćwiczenia do certyfikatu. OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE - do drużyny reprezentującej szkołę zakwalifikowali się - Christopher Dyjak i Damian Jabłoński. Gratulacje! ZDJĘCIE KLASOWE - W piątek 27 kwietnia robimy zdjęcie klasowe.

2018-04-21 20:42:39 ET

27 kwietnia 2018

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com