SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

Ogłoszenia Szkolne

OPŁATA ZA SZKOŁĘ - ROK SZKOLNY 2019/2020

Prosimy o uiszczenie opłaty za rok szkolny 2019/2020, tych, którzy tego jeszcze nie zrobili. Dziękujemy.
Dyrekcja szkoły.
Telefon kontaktowy (347)415-4645

2020-05-02 09:46:07 ET

NAUCZANIE W NASZEJ SZKOLE

Drodzy Rodzice i Uczniowie. Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych. Regularne zajęcia w naszej szkole zostały zawieszone do odwołania. Dalszą naukę będziemy kontynuowali przez ZOOM, telefon, email i na stronie naszej szkoly www.psdpulaski.org , w zakładce ZADANIA, znajdziecie pracę dla swoich dzieci. Rok szkolny 2019/2020 chcemy zakonczyć, tak jak było planowane 16 maja, więc prosimy wszystkich o współpracę. Jezeli chodzi o ZOOM - informacje znajdziecie w załączniku. Życzymy wszystkim zdrowia!

2020-03-20 11:57:14 ET

SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła zamknięta do odwołania. Metody nauczania podamy w późniejszym terminie.
Życzymy zdrowia.

2020-03-16 15:29:12 ET

SZKOLA ZAMKNIĘTA - 13 I 14 MARCA

Ze względu na dużą liczbę telefonów z pytaniami - dyrekcja, myśląc o bezpieczeństwie i zdrowiu nas wszystkich podjęła decyzję o zamknięciu szkoły w piątek 13 i w sobotę 14 marca. Będziemy informować o dalszych decyzjach.

2020-03-12 19:49:08 ET

DBAMY O ZDROWIE W NASZEJ SZKOLE

Dzień dobry. Prosimy bardzo, aby nie posyłać do szkoły dzieci przeziębione, z katarem, kaszlem. Prosimy, aby dzieci przynosiły ze sobą do szkoły hand sanitizer. Prosimy przypominać dzieciom o myciu rąk. Dziękujemy!

2020-03-05 12:52:04 ET

KIERMASZ

Dzień dobry. W naszej szkole w sobotę 21 marca i w niedzielę 22 marca odbędzie się kiermasz. Jeżeli posiadacie rzeczy, które chcielibyście darować na ten kiermasz, to proszę przynieść do szkoły. Zebrane pieniądze przeznaczamy na potrzeby naszej szkoły. Dziękujemy!

2020-03-05 11:59:01 ET

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8