DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE - NIEDZIELA 26 STYCZNIA, GODZINA 12PM. ZAPRASZAMY!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
26 stycznia 2020 | 12:00

Ogłoszenia Szkolne

LEGITYMACJE SZKOLNE, ZEBRANIE PÓŁROCZNE, SPOTKANIE KOMITETÓW Z PANIĄ DYREKTO

1)Uczniowie chcący złożyć podanie na legitymację szkolną albo przedłużyć, proszeni są o złożenie podania u Pani Dyrektor. Do końca stycznia.
Wzór wniosku dolączony poniżej.
2)Zebranie półroczne Rodziców -
liceum, piątek 24 stycznia godzina 7:45pm,
szkoła podstawowa, sobota 25 stycznia godzina 1pm. Zapraszamy!
3)Spotkanie klasowych Komitetów Rodzicielskich z Panią Dyrektor - sobota, 25 stycznia godzina 9am - 10am. W małej sali pod plebanią. Zapraszamy!

2020-01-22 22:10:03 ET

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI

ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI - SOBOTA 11 STYCZNIA, OD GODZINY 12PM DO GODZINY 3PM.
DZIECI DOSTANĄ PIZZĘ. ZABAWY I KONKURSY PRZY MUZYCE. ZAPRASZAMY!

2020-01-06 19:21:56 ET

JESIENNY BAL PRZEBIERAŃCÓW I INNE INFORMACJE

W sobotę 26 października, od 1pm do 4pm odbędzie się zabawa dla dzieci "Jesienny bal przebierańców". Wstęp $5, chętne dzieci zapisują się i uiszczają opłatę u swego wychowawcy.
Szkolny Komitet Rodzicielski ustalił składkę w wysokości $10 od każdego ucznia. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na mikołajowe prezenty dla uczniów naszej szkoły.

2019-10-15 22:32:45 ET

KALENDARZ SZKOLNY 2019/2020

Kalendarz szkolny 2019/2020 do wydrukowania.

2019-10-03 19:45:27 ET

NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO - SZKOŁA PODSTAWOWA - SOBOTA 21 WRZEŚNIA GODZINA 10AM, LICEUM - PIĄTEK 20 WRZEŚNIA GODZINA 5:30PM.
DODATKOWE ZAPISY - SOBOTA 14 WRZEŚNIA GODZINA 10AM - 1PM I W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY!

2019-09-09 18:07:11 ET

FLAGA POWSTAŃCZA

Drodzy Rodzice
Pierwszego sierpnia br. o godzinie 11.00 zostanie wciągnięta flaga powstańcza na maszt budynku Unii.
Z tej okazji zapraszam Was z dziećmi przed siedzibę główna PSFCU:
100 McGuinnes Blvd
Brooklyn , NY 11222
Pokażemy nasz patriotyzm i jedność. Zmobilizujmy się do udziału.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dorota Andraka

2019-07-31 18:49:07 ET

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com