SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Ogłoszenia SzkolneStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 10 - - -

 


OPŁATA ZA SZKOŁĘ - ROK SZKOLNY 2019/2020

 
Prosimy o uiszczenie opłaty za rok szkolny 2019/2020, tych, którzy tego jeszcze nie zrobili. Dziękujemy.
Dyrekcja szkoły.
Telefon kontaktowy (347)415-4645

 

 

2020-05-02 09:46:07 ET

Elżbieta Kralik

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. generała Kazimierza Pułaskiego - Brooklyn, Nowy Jork
1273 58th Street - Brooklyn, NY 11219 - United States of America

NAUCZANIE W NASZEJ SZKOLE

 
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych. Regularne zajęcia w naszej szkole zostały zawieszone do odwołania. Dalszą naukę będziemy kontynuowali przez ZOOM, telefon, email i na stronie naszej szkoly www.psdpulaski.org , w zakładce ZADANIA, znajdziecie pracę dla swoich dzieci. Rok szkolny 2019/2020 chcemy zakonczyć, tak jak było planowane 16 maja, więc prosimy wszystkich o współpracę. Jezeli chodzi o ZOOM - informacje znajdziecie w załączniku. Życzymy wszystkim zdrowia!

 

 

 

 

2020-03-20 11:57:14 ET

Elżbieta Kralik

 


SZKOŁA ZAMKNIĘTA

 
Szkoła zamknięta do odwołania. Metody nauczania podamy w późniejszym terminie.
Życzymy zdrowia.

 

 

2020-03-16 15:29:12 ET

Elżbieta Kralik

 


SZKOLA ZAMKNIĘTA - 13 I 14 MARCA

 
Ze względu na dużą liczbę telefonów z pytaniami - dyrekcja, myśląc o bezpieczeństwie i zdrowiu nas wszystkich podjęła decyzję o zamknięciu szkoły w piątek 13 i w sobotę 14 marca. Będziemy informować o dalszych decyzjach.

 

 

2020-03-12 19:49:08 ET

Elżbieta Kralik

 


DBAMY O ZDROWIE W NASZEJ SZKOLE

 
Dzień dobry. Prosimy bardzo, aby nie posyłać do szkoły dzieci przeziębione, z katarem, kaszlem. Prosimy, aby dzieci przynosiły ze sobą do szkoły hand sanitizer. Prosimy przypominać dzieciom o myciu rąk. Dziękujemy!

 

 

2020-03-05 12:52:04 ET

Elżbieta Kralik

 


KIERMASZ

 
Dzień dobry. W naszej szkole w sobotę 21 marca i w niedzielę 22 marca odbędzie się kiermasz. Jeżeli posiadacie rzeczy, które chcielibyście darować na ten kiermasz, to proszę przynieść do szkoły. Zebrane pieniądze przeznaczamy na potrzeby naszej szkoły. Dziękujemy!

 

 

2020-03-05 11:59:01 ET

Elżbieta Kralik

 


- - - Strona 1 z 10 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. generała Kazimierza Pułaskiego - Brooklyn, Nowy Jork
1273 58th Street - Brooklyn, NY 11219 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs