SOBOTA, 23 LISTOPADA, GODZ. 8PM - ZABAWA ANDRZEJKOWA , CENA BILETU $60 OD OSOBY. ZAPRASZAMY!

Ogłoszenia Szkolne

JESIENNY BAL PRZEBIERAŃCÓW I INNE INFORMACJE

W sobotę 26 października, od 1pm do 4pm odbędzie się zabawa dla dzieci "Jesienny bal przebierańców". Wstęp $5, chętne dzieci zapisują się i uiszczają opłatę u swego wychowawcy.
Szkolny Komitet Rodzicielski ustalił składkę w wysokości $10 od każdego ucznia. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na mikołajowe prezenty dla uczniów naszej szkoły.

2019-10-15 22:32:45 ET

KALENDARZ SZKOLNY 2019/2020

Kalendarz szkolny 2019/2020 do wydrukowania.

2019-10-03 19:45:27 ET

NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO - SZKOŁA PODSTAWOWA - SOBOTA 21 WRZEŚNIA GODZINA 10AM, LICEUM - PIĄTEK 20 WRZEŚNIA GODZINA 5:30PM.
DODATKOWE ZAPISY - SOBOTA 14 WRZEŚNIA GODZINA 10AM - 1PM I W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY!

2019-09-09 18:07:11 ET

FLAGA POWSTAŃCZA

Drodzy Rodzice
Pierwszego sierpnia br. o godzinie 11.00 zostanie wciągnięta flaga powstańcza na maszt budynku Unii.
Z tej okazji zapraszam Was z dziećmi przed siedzibę główna PSFCU:
100 McGuinnes Blvd
Brooklyn , NY 11222
Pokażemy nasz patriotyzm i jedność. Zmobilizujmy się do udziału.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dorota Andraka

2019-07-31 18:49:07 ET

POŻEGNANIE KRYSTIANA

Odszedł od nas uczeń naszej szkoły Krystian Charubin. Jego pożegnanie odbędzie się w piątek 19 lipca w domu pogrzebowym (1275 65th street, Brooklyn) od godziny 4pm - 9pm. W sobotę, 20 lipca, o godzinie 10am w Kosciele Św. Franciszki de Chantal odbędzie się Msza. W sobotę można też przyjśc do domu pogrzebowego o godzinie 8am.
Nie zdążyliśmy się dobrze poznać a musimy się pożegnać.

2019-07-15 19:42:37 ET

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Rodzice, Uczniowie.
Krystian i Jego Mama bardzo dziękują za okazaną dobroć. Wszystkim są bardzo wdzięczni. Pozdrawiają gorąco.

2019-05-24 07:21:00 ET

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.6