NIEDZIELA 20 STYCZNIA GODZINA 12PM - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA KAWĘ, CIASTO I AKADEMIĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ UCZNIÓW KLASY IV I KLASY VIII.

20 stycznia 2019 | 00:00

Ogłoszenia Szkolne

PODZIĘKOWANIE

Pan Zimnoch wraz z Rodziną dziękuje wszystkim za współczucie i okazaną pomoc. Bóg zapłać.

2019-01-03 22:52:42 ET

MSZA POGRZEBOWA

Msza pogrzebowa - sobota, 22 grudnia, godzina 10am w kościele Św. Franciszki de Chantal.

2018-12-21 13:15:05 ET

SMUTNA WIADOMOŚĆ

Odeszła od nas Pani Maria Zimnoch, Mama Kingi i Kamila, uczniów naszej szkoły. Czuwanie odbędzie się jutro (piątek 21 grudnia) w Domu Pogrzebowym Torregrossa (1305 79th street, Brooklyn NY 11228), w godz. 6pm - 9pm.

2018-12-20 23:19:22 ET

PRZEDSTAWIENIE "PCHŁA SZACHRAJKA"

Przedstawienie "Pchła Szachrajka" w sobotę 8 grudnia o godzinie 12pm. Wstęp $5. Uczniowie naszej szkoły wstęp darmowy.
Przedstawienie prezentowane przez Polish Theatre Institute. Zapraszamy!

2018-12-06 23:09:19 ET

Zmiana terminu przedstawienia "Pchła Szachrajka".

Z powodu wypadku losowego przedstawienie "Pchła Szachrajka" przeniesione jest na 8 grudnia godzina 12pm - 1pm. Wstęp $5, uczniowie naszej szkoły wstęp darmowy.

2018-11-24 23:46:59 ET

ZEBRANIA KLASOWE

Liceum - zebranie odbędzie się w piątek, 28 września 2018, godzina 7:30pm. Klasy I, III, V, VII - sobota, 29 września 2018, godzina 1pm. Klasy II, IV, VI, VIII - sobota, 6 października 2018, godzina 1pm. zapraszamy!

2018-09-26 21:11:56 ET

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com