ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - SZKOŁA PODSTAWOWA - SOBOTA 21 WRZEŚNIA GODZ. 10AM, LICEUM - PIĄTEK 20 WRZEŚNIA GODZ. 5:30PM. ZAPRASZAMY!

Rozpoczęcie Roku Szkolnego
21 września 2019 | 10:00

Ogłoszenia Szkolne

NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO - SZKOŁA PODSTAWOWA - SOBOTA 21 WRZEŚNIA GODZINA 10AM, LICEUM - PIĄTEK 20 WRZEŚNIA GODZINA 5:30PM.
DODATKOWE ZAPISY - SOBOTA 14 WRZEŚNIA GODZINA 10AM - 1PM I W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO. ZAPRASZAMY!

2019-09-09 18:07:11 ET

FLAGA POWSTAŃCZA

Drodzy Rodzice
Pierwszego sierpnia br. o godzinie 11.00 zostanie wciągnięta flaga powstańcza na maszt budynku Unii.
Z tej okazji zapraszam Was z dziećmi przed siedzibę główna PSFCU:
100 McGuinnes Blvd
Brooklyn , NY 11222
Pokażemy nasz patriotyzm i jedność. Zmobilizujmy się do udziału.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dorota Andraka

2019-07-31 18:49:07 ET

POŻEGNANIE KRYSTIANA

Odszedł od nas uczeń naszej szkoły Krystian Charubin. Jego pożegnanie odbędzie się w piątek 19 lipca w domu pogrzebowym (1275 65th street, Brooklyn) od godziny 4pm - 9pm. W sobotę, 20 lipca, o godzinie 10am w Kosciele Św. Franciszki de Chantal odbędzie się Msza. W sobotę można też przyjśc do domu pogrzebowego o godzinie 8am.
Nie zdążyliśmy się dobrze poznać a musimy się pożegnać.

2019-07-15 19:42:37 ET

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Rodzice, Uczniowie.
Krystian i Jego Mama bardzo dziękują za okazaną dobroć. Wszystkim są bardzo wdzięczni. Pozdrawiają gorąco.

2019-05-24 07:21:00 ET

GŁOSUJ NA PAWLA MACIAG PH.D.

Reelect PAWEL MACIAG, Ph.D.

kindly please vote for:

Pawel Maciag, Ph.D.

everybody just got election ballots.

Kindly please spread message if possible.

Many thanks,
Pawel Maciag, Ph.D.

2019-05-07 14:39:30 ET

LEGITYMACJE SZKOLNE

Uczniowie chcący złożyć podanie na legitymację szkolną albo przedłużyć, proszeni są o jak najszybsze złożenie podania u Pani Dyrektor.

2019-03-08 21:37:08 ET

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.4