SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

klasa LICEALNA X A

Strona: 1

"Nad Niemnem" fragmenty

Po przeczytaniu fragmentu powieści "Nad Niemnem" strona 132-134 proszę przepisać pytania  i poprawne odpowiedzi z ćwiczenia I str 134.
Osoby, które tego nie zrobiły proszę o przesłanie do środy zaległej pracy z poprzedniego tygodnia. Do piątku proszę o napisanie po 3-5 zdań przedstawiających Benedykta, Witolda i Maxyma.
Wyjaśnijcie również, które z haseł pozytywizmu stara się realizować Witold. Wyjaśnienie haseł pozytywistycznych znajduje się na stronie 118.

2020-04-24 19:49:22 ET

30 kwietnia 2020

Praca organiczna w legendzie o Janie i Cecylii

Po zapoznaniu się z definicją pracy organicznej na stronie 118 w podręczniku proszę przeczytać Legendę o Janie i Cecylii z podręcznika strona 130-131. Następnie napiszcie własnymi słowami jakie elementy hasła pracy organicznej dostrzegacie w dziejach Jana i Cecylii. Pracę w wersji elektronicznej proszę przesłać do piątku 24 kwietnia na adres beatkamb@gmail.com
Spotykamy się jak w każdy piątek o 6:30 na ZOOM. Kody dostępu prześlę przed lekcją.

Pełna wersja legendy:

2020-04-22 11:28:20 ET

24 kwietnia 2020

Szkoła on line

Napisz swoje wrażenia po pierwszym tygodniu nauki w szkole on line.
Porównaj zalety i wady obu szkół. Napisz jaką szkołę wolisz i uzasadnij krótko swój wybór.
Praca powinna składać się z minimum 100 słów.

Pracę w wersji cyfrowej proszę przysłać do następnego piątku (4 kwietnia 2020) na mój email beatkamb@gmail.com

2020-03-27 14:59:27 ET

4 kwietnia 2020

Strona: 1