DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE - NIEDZIELA 26 STYCZNIA, GODZINA 12PM. ZAPRASZAMY!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
26 stycznia 2020 | 12:00

klasa LICEALNA X A

Listy Jana III Sobieskiego

Przeczytaj jeszcze raz list Jana III Sobieskiego z 13 września 1683 roku. Odpowiedz na pytania 1-6 do listu z tego dnia na stronie 195 w podręczniku oraz wykonaj ćwiczenie II na stronie 196.

2019-10-21 20:48:04 ET

Beata Bagiński
25 października 2019

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

5 KWIETNIA - ZAJĘCIA ODWOŁANE

PIATEK, 5 KWIETNIA 2019 - ZOSTAJĄ ODWOŁANE ZAJĘCIA W LICEUM.

2019-03-28 15:18:32 ET

29 marca 2019

ZDJĘCIE KLASOWE

W piątek 27 kwietnia robimy zdjęcie klasowe.

2018-04-26 06:49:47 ET

27 kwietnia 2018

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE

W szkolnym konkursie wiedzy o Polsce: I miejsce - Nicola Szewczyk, II miejsce - Agata Karpiński, III miejsce - Sandra Skwara i Magdalena Wilk. Gratulacje! Te osoby przechodzą do dalszego etapu - Finału szkolnego, który odbędzie się w piątek 20 kwietnia (proszę powtórzyć wiadomości).

2018-04-19 14:50:37 ET

20 kwietnia 2018

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE

ZAGADNIENIA I PYTANIA DO OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE.

2018-04-06 22:06:39 ET

13 kwietnia 2018

SŁONECZNYCH WAKACJI

ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

2017-05-24 17:54:49 ET

26 maja 2017

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7