SOBOTA, 23 LISTOPADA, GODZ. 8PM - ZABAWA ANDRZEJKOWA , CENA BILETU $60 OD OSOBY. ZAPRASZAMY!

klasa VI A

Praca domowa

Religia,wypisz 5 najbiedniejszych I najbogatszych panstw swiata.J polski czytanka s.42.Napisz opowiadanie na temat; Czy we wspolczesnym swiecie latwo jest znalezc prawdziwego przyjaciela? Geografia cw.4 s.33

2019-11-18 18:43:30 ET

23 listopada 2019

Praca domowa

Prosze dokonczyc krzyzowke z historii I przygotowac sir do sprawdzianu.Pytania podalam tydzien temu.

2019-11-11 16:12:15 ET

16 listopada 2019

praca domowa

J.polski ,ćw.4,s.50 .Geografia cw.1,s.26.W sobote 16listopada odbędzie się sprawdzian z historii(dwa pierwsze rozdzialy z książki).Podaje pytania pomocnicze dla tych,ktorzy byli nieobecni w szkole:1.Kto zapoczatkowal panowanie dynastii Jagiellonow w Polsce?2.Podaj imiona dwóch ostatnich wladcow z dynastii Jagiellonow.3.Gdzie i w którym roku miał miejsce hold pruski?4.Dlaczego wiek XVI nazywamy zlotym wiekiem?5.Wymien przedstawicieli polskiego Renesansu(MIkolaj Rej,Jan Kochanowski,Andrzej Frycz Modrzewski,Mikolaj Kopernik).6.Wyjasnij pojecie tolerancja religijna.7.Wymien postanowienia unii lubelskiej.9.Podaj zasługi królowej Bony dla kultury polskiej.

2019-11-04 08:07:58 ET

9 listopada 2019

Praca domowa

Religia.Czy biedny moze byc szczesliwszy od bogatego? Uzasadnij swoja wypowiedz w kilku zdaniach.
J .polski .Przeprowadz wywiad z mama lub tata ba temat: Jak Twoi Rodzice bedac dziecmi spedzali czas wolny?
Na lekcji omawialismy zasady pisania wywiadu,wskazowki znajduja sie w czytance s.51.
Geografia cw.2 ,s.23
W sobote zrobilam kartkowke z geografii.Uczniowie,ktorzy nie napisali poprawnie beda pisac jeszcze raz ,oceny podam na zajeciach.

2019-10-28 15:12:16 ET

2 listopada 2019

Praca domowa

J .polski ,cw.3 i 5 s.37.Przygotuj sie do dyktanda ( tekst w zeszycie). Historia cw.3 s.27

2019-10-20 12:51:27 ET

26 października 2019

Praca domowa

J.polski Gdyby Janko nie umarl? Jak potoczylyby sie jego losy?(napisz opowiadanie).Gramatyka cw.3 i 4 s.30
Historia,wypisz kilka zabytkow renesansowych w Polsce.
Skladka na komitet rodzicielski wynosi$10 .Kwota ta w calosci zoztanie przeznaczona na paczki mikolajkowe dla dzieci.Platne u wychowawcy.
26 pazdziernika ,w sobote po lekcjach odbedzie sie jesienna zabawa przebierancow.Wstep$5 w cenie pizza i napoje,platne u wychowawcy.Dziekuje i zycze dobrego tygodnia.
Bardzo serdecznie dziekuje za piekny bukiet .

2019-10-12 17:48:04 ET

19 października 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.6