DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE - NIEDZIELA 26 STYCZNIA, GODZINA 12PM. ZAPRASZAMY!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
26 stycznia 2020 | 12:00

klasa VI A

Naucz sie czytac s.116.Cwicz.5 s.88 i 1s.89
Zapraszam Rodzicow na wywiadowke w sobote po lekcjach.

2020-01-19 14:51:40 ET

25 stycznia 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Praca domowa

Religia.Naucz sie na pamiec 7 sakramentow swietych.
J.polski.Cw.4 s.79 i cw.8,9 s.83
Historia.Przeczytaj material od s.62 do 68.

2020-01-12 16:57:51 ET

18 stycznia 2020

Historia cw.1,4 s.59
J.polski .Uczniowie,ktorzy nie napisali charakterystyki wybranej postaci( kolezanki,rodzicow,dziadkow) prosze o napisanie.Nalezy skorzystac z planu s.77 i slownictwa ze s.78.Charakterystyka ma byc napisana w formie zdan a nie od mysnikow!!

2020-01-05 10:36:54 ET

11 stycznia 2020

Praca domowa

J.polski.Dlaczego w naszym domu pielegnujemy polskie tradycje? Napisz wypowiedz w min.10 zdaniach.
Naucz sie czytac s.59. Zachecam do wziecia udzialu w konkursie -ozdoba choinkowa.

2019-12-15 09:56:15 ET

21 grudnia 2019

Praca domowa

J.polski.Poszukaj w internecie informacji o ojcu Maksymilianie Marii Kolbe I napisz kilka zdan na jago temat.Czytanka s.52