SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

klasa VI A

Praca domowa

Prosze przeczytac temat z historii s.104 do konca I wykonac cw.2,s.109 I 3,4 s.110.
Geografia przeczytac o Krakowie s.62
Spotykamy sie w sobote 4 kwietnia o 10.Do zobaczenia!

2020-03-30 16:52:49 ET

4 kwietnia 2020

Drodzy Uczniowie,Szanowni Rodzice.
W zwiazku z zaistniala sytuacja nasze lekcje beda odbywaly sie on line.W zwiazku z powyzszym ,prosze zainstalowac sobie ZOOM( instrukcja w ogloszeniach szkolnyc).
Nasza klasa spotyka sie 4 kwietnia o godz 10 do 10.45 am.
Praca domowa:
J .polski cw.1 s.129,2 s.130,3 s.131
Wszystko macie wyjasnione a cwiczeniach(wystarczy przeczytac).
Geografia czytamy o Warszawie I cw.1,2 s.61 I 5 s.60.
Mozecie obejrzec roxane filmiki o Warszawie na YouTube.
Zalegla prace prosze wyslac na aoleszczak838@gmail.com

2020-03-21 17:55:37 ET

28 marca 2020

Praca domowa

J.polski .Naucz sie czytac s.145.
Cw.9,s.146 (wypowowiedz pisemna min.10 zdan).Jesli masz kilka hobby opisz jedno z nich.

2020-03-10 09:24:07 ET

14 marca 2020

Praca domowa

Historia.Prosze dobrze nauczyc sie materialu od s.93 do96 do podtematu wobec rosyjskiej przemocy.Pytania pomocnicze I dodatkowe informacje macie w zeszycie.
Prosze przyniesc farby,kredki do wykonania plakatu na festiwal szkol polonijnych.Temat: kapelusz pelen basni,bajek I legend polskich.
Na dyzur zapraszam p.Pyrcak I Powichrowski.

2020-03-01 17:50:28 ET

7 marca 2020

Praca domowa

Religia.Przygotuj sie do kartkowki a ostatniej lekcji s.42.
J.polski cw.2 s.112
Na dyzur zapraszam p.Karp i Marciniec

2020-02-24 10:14:27 ET

29 lutego 2020

J.polski,czytanka s.133.Cwiczenie 5,s.109
Geografia cw.2 s.51.Prosze pocwiczyc pokazywanie na mapie kierunkow geograficznych I najwiekszych miast Polski( Warszawa,Lodz ,Krakow,Wroclaw,Gdansk ,Poznan I miejscowisci,z ktorych pochodza Wasi Rodzice.
Zapraszam na dyzur p.Korczakowska.
Zycze dobrego odpoczynku podczas ferii.

2020-02-09 18:24:39 ET

22 lutego 2020

MIEJSCE NA REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com