NIEDZIELA 20 STYCZNIA GODZINA 12PM - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA KAWĘ, CIASTO I AKADEMIĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ UCZNIÓW KLASY IV I KLASY VIII.

20 stycznia 2019 | 00:00

Zadania domowe dla klasy VI A

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 45. 2. Cwiczenia str. 56, cw. 6,7. Str. 57, cw.8. 3. Zapraszam na dyzur p. Izykiewicz, p. Drozd, p. Piziak. 4. W sobote po lekcjach odbedzie sie zebranie klasowe serdecznie zapraszam.

2019-01-20 14:10:06 ET

Iwona Biel
26 stycznia 2019

zadanie

1. Naucz sie czytac str.39.
2. Uloz zdania z wyrazami: pozyczyc, mnozenie, dyzur, mzawka, zeglarz.
3. Geografia, str.31, cw.2.
4. Prosze o zwrot kostiumow ktore dzieci dostaly na jaselka.
5. Zapraszam na dyzur p.Crisantos,p. Wojtczak.

2019-01-16 20:30:54 ET

Iwona Biel
19 stycznia 2019

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

1. Przeczytaj historie str. 52-56. 2. Cwiczenia j.polski str.101, cw.6. Zapraszam na dyzur p. Karp, Rorata, Debkowski.

2019-01-08 22:07:48 ET

12 stycznia 2019

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

Serdecznie dziekuje za wszystkie swiateczne zyczenia oraz wspaniale upominki. Zycze wszystkim spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego Nowego Roku ! Przedstawienie Jaselek z 30 grudnia zostaje odwolane - duzo dzieci bedzie nieobecnych.

2018-12-18 21:58:03 ET

5 stycznia 2019

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

1. W sobote Jaselka. Chlopcy zakladaja czarne spodnie i czarne koszulki lub biale. Dziweczynki czerwone spodniczki, czarne rajstopy I czarne body. Przynosimy Mikolajowe czapki. 2. Nie trzeba przynosic ksiazke.3. Na duzur zapraszam panie Piziak, Tatar I Kwiatkowska. 4. Kto moze przynosi na wystep maly stoleczek .

2018-12-10 20:03:32 ET

15 grudnia 2018

Zadanie domowe dla klasy 6 Wychowawca - Iwona Biel

1. Naucz sie czytac str. 42. 2. Wypisz z czytanki 6 wyrazow z “z” i uloz z nimi zdania. 3. Geografia str. 15 cw. 1.4. Zapraszam na dyzur panie Was, Karawaj, Oleksak. 5. Oglaszamy konkurs na banke choinkowa.

2018-12-02 09:01:23 ET

8 grudnia 2018

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com