DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE - NIEDZIELA 26 STYCZNIA, GODZINA 12PM. ZAPRASZAMY!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
26 stycznia 2020 | 12:00

klasa III A

Dzien Babci i Dziadka!!!

Religia-zapamietaj "Jakie byly zadania apostolow? str.41. J.polski.Czytanka str.112,113.Cwiczenia str .68 cw.10. Prosze przygotowac na wystep 26 stycznia tj. niedziela,Dziewczynki biala bluzka i spodniczka w kwiatki lub czerwona .Chlopcy biala koszula, ciemne spodnie.Zapraszam rodzicow na zebranie 25 stycznia o godz 1pm.-wyniki nauczania za I okres.

2020-01-19 16:40:12 ET

25 stycznia 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Rzeczowniki-to wszystko co nas otacza

Religia-Przypomnij sobie akt wiary.Jpolski-Cwiczenia str. 62 cw 2 str. 63 cw 4.Utrwalic nazwy por roku i miesiecy.Serdecznie zarpaszamy na uroczysty wystep z okazji Dnia Babci i Dziadka 26 stycznia o godz 12 pm .tj. niedziela po Mszy Sw. o godz 11.Zaproscie babcie ,dziadka i sasiadow.

2020-01-12 13:52:58 ET

18 stycznia 2020

Nowy Rok-Krol Rok i jego 12 synow.

J.polski-Naucz sie czytac" Krol rok i jego 12 synow"naucz sie nazw miesiecy i przygotuj sie do sprawdzianu.Utrwalic wiersze na Dzien Babci i Dziadka.Zabawa karnawalowa od godz 12 do 3pm.Mozna przygotowac stroje balowe.

2020-01-05 12:44:09 ET

11 stycznia 2020

Zdrowych i radosnych swiat Bozego Narodzenia!

Pomyslnosci w Nowym Roku!
Naucz sie na pamiec wiersza na Dzien Babci!

2019-12-24 11:29:18 ET

4 stycznia 2020

Boze Narodzenie jako tradycja i przezycia duchowe.

Religia-podczas wieczornej modlitwy podziekuj Panu Jezusowi za to ze przyszedl na swiat jako swiatlosc.
J.polski-Naucz sie pieknie czytac str.83.str 84 cw.1.Prosze o udzial w konkursie .

2019-12-15 15:56:14 ET

21 grudnia 2019

Mikolajki-prezenty dla dzieci.

Religia-Przybiezeli do Betlejem-naucz sie na pamiec.J polski-czytanka str.75,76.Przygotuj sie do dyktanda str.78. Cwiczenia str.49 cw.5.6.KONKURS -OZDOBA CHOINKOWA -zapraszamy .

2019-12-07 20:28:17 ET

14 grudnia 2019

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7