SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI !

klasa LICEALNA XII A

ABSOLWENCI NASZEJ SZKOŁY

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie, gratulacje należą się dla całej rodziny. Bo to dzięki Wam, Rodzice, dotrwali Oni do końca.
Abolwenci XII klasy to brzmi dumnie. Gratuluję Wam i życzę powodzenia w realizacji planów i zamierzeń.
Jestem pewna, że przyniesiecie dumę Rodzicom i naszej szkole.
Bardzo dziękuję za życzenia i życzę udanych wakacji!

2019-05-21 08:58:35 ET

21 maja 2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO.

W sobotę 18 maja spotykamy się w szkole o godzinie 9:30am. Musimy ubrać togi i birety. Do zobaczenia.

2019-05-15 21:41:21 ET

18 maja 2019

DZIEŃ MATKI

DLA WSZYSTKICH MAM, NAJLEPSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA.

2019-05-11 18:13:00 ET

12 maja 2019

MATURA 2019

Gratuluję Wszystkim, którzy przystąpili do egzaminu dojrzałości. Osoby, które nie przystąpiły - Weronika Drożdż, Claudia Kenik, Maximilian Obara i Kamil Zimnoch - mają szansę w ten piątek (tak jak umawialiśmy się) 3 maja.
Strona do ćwiczeń, dla osób zdających certyfikat z języka polskiego - www.certyfikatpolski.pl

2019-05-02 22:22:34 ET

3 maja 2019

PRZYPOMNIENIE - CERTYFIKAT Z JĘZYKA POLSKIEGO

1 kwietnia 2019 r. ośrodek egzaminacyjny przy Centrali Polskich Szkół Dokształcających w NY rozpoczyna proces rejestracyjny na egzamin certyfikatowy z języka polskiego, który odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2019 roku na następujących poziomach:
w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych (od 17. roku życia):
a) B1 i B2
b) C1
w grupie dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży (14-17 lat):
a) B1
Rejestracja kandydatów trwać będzie do 1 maja 2019 r.
BARDZO PROSIMY O DOKŁADNE WYPENIANIE KARTY REJESTRACYJNEJ.
Informacje związane z rejestracją na egzamin certyfikatowy z języka polskiego znajdują się na stronie www.centralapolskichszkol.org w zakładce „EGZAMINY”

2019-04-29 18:52:09 ET

1 maja 2019

MATURA 2019

MATURA - odbędzie się w piątek 26 kwietnia. Spotykamy się 5:30pm, pisanie testu rozpoczniemy o godzinie 6pm. Osoby, które nie przyniosły poprawionej pracy pisemnej, proszę o przyniesienie tej pracy na maturę. Praca ta jest częścią matury. Na maturze obowiązuje strój galowy.
Życzę Wszystkim udanego świątecznego wypoczynku.

2019-04-17 08:02:22 ET

26 kwietnia 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.4