NIEDZIELA 20 STYCZNIA GODZINA 12PM - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA KAWĘ, CIASTO I AKADEMIĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ UCZNIÓW KLASY IV I KLASY VIII.

20 stycznia 2019 | 00:00

Zadania domowe dla klasy XII LICEALNA

MŁODA POLSKA, ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU Z JĘZYKA POLSKIEGO.

Młoda Polska - powtórzenie materiału z literatury i historii Polski. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego.
Półroczne zebranie z rodzicami - piątek, 25 stycznia godzina 7:45pm. Zapraszam. Poniżej zamieściłam regulamin Studniówki, proszę go wydrukować, zapoznać się z nim, podpisać i przynieść w piątek na zajęcia. Życzę udanego tygodnia.

2019-01-19 23:32:59 ET

25 stycznia 2019

POZYTYWIZM.

Pozytywizm - powtórzenie materiału z literatury i historii Polski. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. Przypominam o uiszczeniu opłaty za studniówkę. Dziękuję. Życzę udanego tygodnia!

2019-01-14 21:54:47 ET

18 stycznia 2019

REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY W AMERYKAŃSKIEJ CZĘSTOCHOWIE

Termin rekolekcji - 16 -17 lutego 2019. Zapisy do czwartku, 10 stycznia 2019. Do Pani dyrektor Bogusławy Borkowskiej.

2019-01-05 19:00:42 ET

11 stycznia 2019

TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE.

Dziękuję za życzenia świąteczne. Życzę Wszystkim rodzinnych, spokojnych świąt. Spotykamy się 4 stycznia 2019 roku. przypominam o zapisie na studniówkę.
Bal studniówkowy odbędzie się w sobotę 2 lutego 2019. w godzinach od 7:00 do 1:00 am.
W restauracji: The Royal Manor, 454 Midland Avenue, Garfield, New Jersey, 07026.
Imprezę poprowadzi DJ Kacper
Stroje studniówkowe (galowe sukienki i garnitury) powinny być w kolorach: biały, granatowy, czarny.
Oprócz maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi zapraszamy na studniówkę rodziców, opiekunów grup, działaczy oświatowych, szkoły zrzeszone w CPSD, które nie maja klas maturalnych.

2018-12-18 21:52:06 ET

4 stycznia 2019

ROMANTYZM. WYDARZENIA HISTORYCZNE POLSKI.

Romantyzm - powtórzenie materiału z literatury i historii Polski. Ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. Życzę udanego tygodnia! STUDNIÓWKA, CENY BILETÓW - Cena biletu dla uczniów klas maturalnych wynosi 35,00 USD; różnicę w wysokości 50,00 USD dofinansuje CPSD. Pozostali (tj. osoby towarzyszące, działacze oświatowi) płacą za bilet wstępu 85,00 USD od osoby. Zgłoszenia do 11 stycznia.

2018-12-10 20:08:03 ET

14 grudnia 2018

OŚWIECENIE. WYDARZENIA HISTORYCZNE W POLSCE.

Oświecenie - powtórzenie materiału z literatury i historii, rozbiory Polski. ćwiczenia do certyfikatu z języka polskiego. PRACA DOMOWA: 1)14 grudnia, to nasze ostatnie spotkanie przed świętami, tradycyjnie przygotowujemy szkolną Wigilię, prosimy chętnych o przyniesienie ciasta na to spotkanie. Proszę o kontakt ze mną. Dziękuję. 2)Wzorem lat ubiegłych Centrala Polskich Szkół Dokształcających organizuje międzyszkolną studniówkę dla tegorocznych maturzystów.
Imprezę poprowadzi DJ Kacper
- Proszę o zgłoszenie do mnie osób,które wezmą udział w tym balu. Więcej informacji w najbliższym czasie. Życzę udanego tygodnia!

2018-12-02 09:45:39 ET

7 grudnia 2018

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com