NIEDZIELA 17 MARCA GODZ. 12PM - 2PM POLSKIE TARGI UNIWERSYTECKIE - OFERTY STUDIOWANIA W POLSCE. ZAPRASZAMY!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
Zabawa Ostatkowa
23 lutego 2019 | 20:00

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Zadania domowe
klasa LICEALNA XII AStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 4 - - -

 


ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU, GRAMATYKA, ROZUMIENIE TEKSTU PISANEGO

 
Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego.
Pisaliśmy maturę próbną.

 

 

2019-03-11 22:59:05 ET

Elżbieta Kralik
15 marca 2019

 

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Stypendium PSFCU / GE pod patronatem Prezydenta RP

 

Stypendium PSFCU / GE pod patronatem Prezydenta RP
PSFCU, w porozumieniu z Kancelarią Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, ma przyjemność rozpocząć trzecią edycję programu stypendialnego pod patronatem Prezydenta RP. Program ten obejmuje wyjazd na dziesięciodniową wizytę studyjną do Polski, w ramach której laureaci spotkają się z Prezydentem RP, politycznymi i gospodarczymi liderami, odwiedzą przodujące firmy nad Wisłą jak również będą mieli możliwość zwiedzić najciekawsze miejsca w Polsce.

PSFCU udzieli 10 laureatom stypendium w wysokości $2,000 na pokrycie kosztów przelotu oraz ubezpieczenia podczas pobytu w Polsce. Studenci będą proszeni o udokumentowanie posiadania biletu oraz ubezpieczenia przed rozpoczęciem podróży. Wszystkie koszty pobytu w Polsce będą zapewnione przez Kancelarię Prezydenta RP.

Podanie o stypendium PSFCU pod patronatem Prezydenta RP

UWAGA! Termin składania podań przez studentów uczelni wyższych upływa z dniem 11 marca 2019 r.! Podania muszą zostać przesłane na adres:

PSFCU Scholarship Committee
9 Law Drive
Fairfield, NJ 07004

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy wysłać e-mail na adres scholarships@psfcu.net lub skontaktować się z Działem Marketingu PSFCU pod numerem 973-808-3240, wewn. 6133.

 

 

2019-03-08 13:58:56 ET

Elżbieta Kralik
8 marca 2019

 


ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU, GRAMATYKA, ĆWICZENIA W MÓWIENIU

 
Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego.
PRACA DOMOWA: 1) Dla chętnych - napisz pracę na temat "Wkład Polek w odkrycia naukowe, geograficzne i kulturowe" (300 - 500 słów). Najlepsza praca będzie reprezentowała naszą szkołę na Festiwalu Szkół Polonijnych. Będą nagrody!
2) W sobotę 9 marca godz. 7:30pm zapraszamy na kawę i ciasto z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Będą też inne atrakcje, niespodzianki.
3) W niedzielę 17 marca w godz. 12pm - 2pm - Polskie targi Uniwersyteckie - oferty studiowania w Polsce. Zapraszamy!
4)Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej ogłosił nabór wniosków o udział w Programie Stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa:
· studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie,
· studia drugiego stopnia.
Program oferuje możliwość odbycia studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz studiów drugiego stopnia w języku polskim w uczelniach podległych MNiSW ze zwolnieniem z opłat za kształcenie oraz z comiesięcznym stypendium NAWA na pokrycie kosztów utrzymania w regulaminowym okresie kształcenia w Polsce. Kandydaci do Programu mogą się starać o przyjęcie na wszystkie kierunki studiów prowadzone na uczelniach publicznych nadzorowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego poza kierunkami filologicznymi, tj. filologiami obcymi oraz lingwistyką stosowaną, z wyjątkiem filologii polskiej i klasycznej. Ponadto, Program umożliwia uczestnictwo ze stypendium NAWA w rocznym kursie przygotowawczym poprzedzającym studia w Polsce osobom, które nie kończyły szkoły średniej lub studiów pierwszego stopnia z wykładowym językiem polskim.
Ogłoszony nabór na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie obejmuje również rekrutację na kierunki artystyczne w uczelniach publicznych podległych Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz na kierunki medyczne w uczelniach publicznych podległych Ministrowi Zdrowia. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Minister Zdrowia ustalają odrębne warunki i zasady realizacji Programu w odniesieniu do nadzorowanych przez siebie uczelni, w tym szczegółowe zasady przyjęć na te studia oraz wysokość stawek stypendialnych.
Ogłoszenie o naborze wniosków znajduje się na stronie internetowej NAWA www.nawa.gov.pl.
Nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii jest prowadzony w terminie od 11 lutego do 31 marca 2019 r. do godz. 15:00 czasu środkowoeuropejskiego wyłącznie w formie elektronicznej w systemie teleinformatycznym NAWA, dostępnym pod adresem https://programs.nawa.gov.pl/login. Złożenie wniosku po tym terminie nie jest możliwe.

Grażyna Żebrowska

Grazyna Zebrowska, Ph.D.
Senior Advisor
Science & Technology Affairs
Embassy of the Republic

 

 

2019-03-04 11:42:51 ET

Elżbieta Kralik
8 marca 2019

 


ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU, GRAMATYKA, ROZUMIENIE TEKSTU

 
Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego. PRACE MATURALNE - termin oddania pracy - 2 marca 2019 roku. Życzę udanego odpoczynku!

 

 

2019-02-26 16:22:39 ET

Elżbieta Kralik
1 marca 2019

 


WSPÓŁCZESNOŚĆ. ĆWICZENIA DO CERTYFIKATU.

 
Współczesność - powtórzenie materiału z literatury i historii Polski. Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego. PRACE MATURALNE - termin oddania pracy - 2 marca 2019 roku. 15 lutego nie ma zajęć. Spotykamy się 22 lutego. Życzę udanego odpoczynku!

 

 

2019-02-13 07:28:39 ET

Elżbieta Kralik
22 lutego 2019

 


WOJNA I OKUPACJA, PRZYGOTOWANIA DO MATURY I CERTYKIKATU Z JĘZYKA

 
Wojna i okupacja - powtórzenie materiału z literatury i historii Polski. Ćwiczenia do matury i certyfikatu z języka polskiego. PRACE MATURALNE - termin oddania pracy - 2 marca 2019 roku. Życzę udanego tygodnia.
Zdjęcia ze studniówki - https://photos.app.goo.gl/qazjWMKa8UP3KXhx8

 

 

2019-02-04 18:29:41 ET

Elżbieta Kralik
8 lutego 2019

 


- - - Strona 1 z 4 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. generała Kazimierza Pułaskiego - Brooklyn, Nowy Jork
1273 58th Street - Brooklyn, NY 11219 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs