SZKOŁA ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA! PRZYPOMINAMY - MYJ CZĘSTO RĘCE, NOŚ ZE SOBĄ HAND SANITIZER!

klasa VII A

Zadanie

Witam Was serdecznie. Dziekuje za spotkanie na ZOOM , milo bylo Was zobaczyc. 1. Naucz sie czytac str. 157. 2. Uloz zdania z wyrazami: nieodpowiedzialny, leniwy, lekkomyslny, postepowal, denerwowal sie. 3. Geografia str. 69-73. Wykonaj cwiczenia str. 74,75. Do zobaczenia!

2020-03-28 14:15:51 ET

18 kwietnia 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Zadanie

1. Naucz sie czytac str.135. 2. Uloz zdania z wyrazami: rzesisty deszcz , stara wierzba, nowy kalendarz, wzorowy porzadek, czerwona porzeczka, twardy orzech.

2020-03-12 17:19:26 ET

14 marca 2020

Zadanie

1. Naucz sie czytac str 102. 2. Wypisz z wiersza str. 102, 5 czasownikow i uloz z nimi zdania. 3. Geografia str. 66, cw. 1,3,4.

2020-03-01 08:52:33 ET

7 marca 2020

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 85. 2. Uloz zdania z liczebnikami: trzecie, pierwsza, dwunasty, siedem , szesnascie. 3. Cwiczenia str. 68, cw. 8. Serdecznie dziekuje wszystkim ktorzy przyczynili sie do powstania koszy na loterie a w szczegolnosi pani Irenie Siekierzycki. Bardzo dziekuje.

2020-02-26 23:08:36 ET

29 lutego 2020

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 100. 2. Geografia str. 59. 3. Napisz po 3 zdania: oznajmujace, pytajace, rozkazujace. 4. Do podanych czasownikow dopiero po 2 przyslowki: czyta jak?, pisze jak?, tanczy jak?, rysuje jak?, krzyczy jak? 5. 15 lutego nie ma szkoly.

2020-02-08 13:45:32 ET

22 lutego 2020

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 92. 2. Uloz zdania z wyrazeniami: Tomek czyta, tato naprawia, kierowca zahamowal, Basia upadla, drzewo rosnie. 3. Geografia str. 55.

2020-02-02 20:34:19 ET

8 lutego 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8