NIEDZIELA 17 MARCA GODZ. 12PM - 2PM POLSKIE TARGI UNIWERSYTECKIE - OFERTY STUDIOWANIA W POLSCE. ZAPRASZAMY!

Zabawa Ostatkowa
23 lutego 2019 | 20:00

klasa VII A

HISTORIA - na oddzielnej kartce odpowiedz na pytanie 7 str.57
GRAMATYKA- na oddzielnej kartce zrob tlumaczenie tekstu ze str. 89
PRZYPOMINAM PANSTWU O ODPRACOWANIU DYZURU SZKOLNEGO.
Zycze milego tygodnia!

2019-03-17 10:09:53 ET

23 marca 2019

ZADANIE DOMOWE

JEZYK POLSKI - ZADANIE OBOWIAZKOWE DLA WSZYSTKICH !!!!! Przygotuj na formacie A3 lub wiekszym ( co najmniej 30 cm x 42 cm) projekt znaczka pocztowego przedstawiajacego wybrana postac kobiety sukcesu.
Projekt musi zawierac elementy znaczka, czyli:
-ksztalt i zabkowanie brzegow
-wysokosc nominalu (cene)
-nazwa kraju
-elementy tekstowe - informacje funkcjonalne "poczta oficjalna", "poczta lotnicza", nazwisko przedstawianej kobiety sukcesu.
W SOBOTE PO WIECZORNEJ MSZY SWIETEJ WSZYSTKIE PANIE SA ZAPROSZONE PRZEZ DYREKCJE SZKOLY NA "KAWE I CIASTO" ORAZ INNE ATRAKCJE Z OKAZJI DNIA KOBIET!!!
ZADANIE PISEMNE DLA CHETNYCH - Napisz wypracowanie na 300 - 500 slow "Wynalazki z polskim rodowodem"

2019-03-04 21:23:38 ET

9 marca 2019

GRAMATYKA - cw. 4,5,6,7,8,9 str. 45 - 47
Przygotuj sie do testu na podstawie cw.3 str. 41
W najblizsza sobote nie ma zajec w szkole. Szkola zaprasza wszystkich rodzicow na zabawe ostatkowa 23 lutego - wiecej informacji na pasku informacyjnym.
Zycze udanych ferii zimowych i dobrego odpoczynku!

2019-02-13 21:20:33 ET

23 lutego 2019

GRAMATYKA - cw.3 str. 41, przygotuj sie do testu z tego cwiczenia;
HISTORIA - przynies kostke do gry i pionki
Na ostatnim zebraniu z rodzicami ustalilismy, ze chcemy wesprzec finansowo rodzine z naszej szkoly, w ktorej 5-ro dzieci zostalo bez mamy. Prosimy o wolne skladki. Panie z komitetu rodzicielskiego beda zbieraly pieniadze!

2019-02-03 11:04:19 ET

9 lutego 2019

GRAMATYKA - cw. 4 i 6 str. 36,37
PROSZE ZAPISAC SIE U MNIE NA DYZUR W SZKOLE. TERMINY- 2,9, 16 MARZEC.
POZDRAWIAM

2019-02-01 12:56:33 ET

2 lutego 2019

Zadanie domowe

GRAMATYKA -cw. 5, 6 str.32,33
HISTORIA - odpowiedz pisemnie na pytania dotyczące tematu na str.19 -22: 1- W którym roku powstało Królestwo Polskie?
2-Kto sprawował władzę w Królestwie Polskim? 3- Czy w Królestwie Polskim była ustanowiona Konstytucja i jeżeli tak, to czy zasady konstytucji były przestrzegane?Jeśli łamane, to jaki sposób? 4- Jak nazywał się styl w budownictwie?
W NAJBLIZSZA SOBOTĘ, 26 STYCZNIA O GODZ.13-TEJ odbędzie sie ZEBRANIE Z RODZICAMI. Obecność obowiązkowa!!! Proszę zapisywać się na dyżury w szkole. Nasza klasa będzie mieć dyżur 2, 9 i 16 marca 2019. Pozdrawiam wszystkich!!!

2019-01-23 21:20:20 ET

26 stycznia 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com