SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

klasa VII A

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 92. 2. Uloz zdania z wyrazeniami: Tomek czyta, tato naprawia, kierowca zahamowal, Basia upadla, drzewo rosnie. 3. Geografia str. 55.

2020-02-02 20:34:19 ET

8 lutego 2020

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 129. 2. Uloz zdania z przyslowkami: radosnie, glasno, kolorowo, wysoko, slabo. 3. Uloz 5 zdan z wyrazami z “h” .

2020-01-26 21:18:47 ET

1 lutego 2020

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 121. 2. Uloz zdania z wyrazami: korytarz, kolnierz, zdarzenie, wierzcholek, uprzejmy, narzedzie, zwierzeta. 3. Cwiczenia str. 61, cw. 3. 4. O godz 13 odbedzie sie zebranie klasowe. Serdecznie zapraszam.

2020-01-20 09:26:32 ET

25 stycznia 2020

Zadanie

1. Naucz sie czytac str.116. 2. Napisz kilka zdan o Polaku lub Polce ktorzy otrzymali Nagrode Nobla. 3. Cwiczenia str. 60, cw. 1,2.

2020-01-13 20:02:50 ET

18 stycznia 2020

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 104. 2. Cwiczenia str. 57, cw . 7. 3. Napisz jak powstaje wegiel kamienny. 4. W sobote od godz. 12- 15p.m odbedzie sie zabawa choinkowa dla dzieci.

2020-01-07 20:45:08 ET

11 stycznia 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8