SZKOŁA ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA! PRZYPOMINAMY - MYJ CZĘSTO RĘCE, NOŚ ZE SOBĄ HAND SANITIZER!

klasa I A

Sylaby miękkie

Religia: Pan Jezus uczy nas służyc innym - strony 50 i 51, oraz krótki film pt: "Ostatnia wieczerza" z serii "Księga Ksiąg"
Język polski: Elementarz strony 60 i 61 .
Ćwiczenia - uzupełnij ćwiczenia - strony 58, 59, 60, 61.
Wysluchaj bajki muzycznej "Kot w butach" , narysuj ilustrację i napisz kilka wyrazów, które zapamiętałeś/łaś z bajki.
Spotykamy się w sobotę 4 kwietnia na ZOOM od 9:00 do 9:45.

2020-03-28 21:45:09 ET

4 kwietnia 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Litera Ż

Religia: Pan Jezus Królem naszych serc - strony 48 i 49, oraz opowiadanie pt: ,,Król na osiołku" - zdjęcie w załączniku.
Język polski: Elementarz strony 56, 57, 58 - naucz się czytać czytankę na stronie 59.
Ćwiczenia - uzupełniaj ćwiczenia z literą ,,Ż".
Zabawy z kolorowankami, proponuję kolorowankę z żyrafą, ponieważ rozpoczyna się na literę ,,ż" .

2020-03-22 14:31:47 ET

28 marca 2020

LITERY H, Z

Religia: Słuchamy słów Pana Jezusa/Biblia - strony 46 i 47.
Język polski: Elementarz - naucz się czytać czytankę na str. 54 i 55.
Ćwiczenia - uzupełnij ćwiczenia do strony 53 włącznie.
W najbliższą sobotę nasza klasa rozpoczyna dyżur.
Przypomnienie: uczymy się piosenki na świąteczne przedstawienie pt: ,,Niezwykła Noc".

Nic nie widać kiedy gasną światła
Wszyscy czekamy to niezwykła Pascha
Hip hip hura Alleluja

Nic nie słychać kiedy milkną głosy
Wszyscy czekamy tej Niezwykłej nocy
Hip hip hura Alleluja /4x/

Teraz Faraon w końcu pokonany i zatopione jego rydwany

Jest między nami nasz Ojciec Bóg
I Jezus Żywy - Zmartwychwstania cud
ZMARTWYCHWSTANIA moc!

2020-03-09 22:05:44 ET

14 marca 2020

LITERY B, Ł

Religia: Wielki Post - strony 44 i 45. Naucz się Akt Nadziei.
Tydzień temu rozpoczęliśmy naukę piosenki pt: ,,Niezwykła Noc" (tekst piosenki w załączniku w zadaniu domowym z poprzedniego tygodnia).
Język polski: Elementarz - naucz się czytać czytankę na str. 51.
Ćwiczenia - uzupełnij ćwiczenia do strony 49 włącznie.

2020-03-02 21:58:33 ET

7 marca 2020

LITERY B, Ł

Religia: ,,Dobry Pasterz" strony 58 i 59. Naucz się Akt Nadziei.
Zaczęliśmy naukę piosenki pt: ,,Niezwykła Noc" (tekst piosenki w załączniku).
Język polski: Elementarz - naucz się czytać czytanki na str. 49 i 50.
Ćwiczenia - uzupełnij ćwiczenia do strony 47 włącznie (proszę nie wypełniać ćwiczeń na str. 48 i 49 - ćwiczenia z literami B, Ł będziemy kontynuować na następnej lekcji).

2020-02-22 18:59:16 ET

29 lutego 2020

Poznajemy zwierzęta w ZOO i w lesie/LITERY F, W

Religia: strona 57. Naucz się modlitwy ,,Chwała Ojcu".
Na lekcji kontynuowaliśmy naukę Aktu Nadziei i śpiewaliśmy piosenkę pt: ,,Na jeziorze wielka burza".
Język polski: Elementarz - naucz się czytać czytanki na str. 46 i 47.
Ćwiczenia - uzupełnij ćwiczenia do strony 45 włącznie i przygotuj się do dyktanda (ćwiczenie 4).

2020-02-12 23:35:06 ET

22 lutego 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8