SOBOTA, 23 LISTOPADA, GODZ. 8PM - ZABAWA ANDRZEJKOWA , CENA BILETU $60 OD OSOBY. ZAPRASZAMY!

klasa VIII A

RELIGIA - przyswoić wiadomości o Biblii z tabelki w podręczniku (str.11);
GRAMATYKA - ćw. 1,2,3 str.22
JĘZYK POLSKI - napisz streszczenie opowiadania, które dziś czytaliśmy i omawialiśmy w klasie. Czytanka strona 141,pt. "Beata ma oczy brązowe", użyj 100 wyrazów w swoim streszczeniu.
DZIĘKUJĘ RODZICOM ZA PRZYGOTOWANIE UCZNIÓW DO PRZEDSTAWIENIA Z OKAZJI 101 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, A UCZNIOM ZA WYSTĘP.
ŻYCZĘ WSZYSTKIM MILEGO TYGODNIA!!!

2019-11-09 19:48:01 ET

16 listopada 2019

zadanie domowe

RELIGIA - W ramach przygotowania do sprawdzianu - przeczytaj z podręcznika temat na stronach 16 - 17. Powtórz podstawowe modlitwy w języku polskim i angielskim, str. 57;
JĘZYK POLSKI - zapamiętaj swój wiersz na przedstawienie z okazji Święta Niepodległości. Przedstawienie odbędzię się w najbliższą Sobotę, rano o 9-tej. Proszę, aby wszyscy ubrali się odświętnie - dziewczyny białe, wizytowe bluzki, granatowe/ czarne spódniczki, chłopcy - białe koszule, granatowe/ czarne spodnie.
UWAGA!!! W TĄ SOBOTĘ OD 8:45 RANO SPOTKANIE RODZICÓW W SPRAWIE OMÓWIENIA NAJWAŻNIEJSZYCH SPRAW I WYDATKÓW ZWIĄZANYCH Z BIERZMOWANIEM!!!! Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia!

2019-11-03 16:40:28 ET

9 listopada 2019

zadanie domowe

RELIGIA - przygotuj się do sprawdzianu - podręcznik strony: 14,15,16,17, 57.
JĘZYK POLSKI - zapamiętaj swój wiersz na przedstawienie z okazji Niepodległości Polski (przedstawienie odbędzie się 9 listopada, wszyscy ubieramy się na galowo- dziewczyny białe bluzki i granatowe spódniczki, chłopcy białe koszule i ciemne spodnie).
PANIE Z KOMITETU RODZICIELSKIEGO ZBIERAJĄ SKŁADKĘ NA BIERZMOWANIE ORAZ SKŁADKĘ KLASOWĄ.
JEŻELI SĄ JESZCZE UCZNIOWIE, KTÓRYM BRAKUJE PODRĘCZNIKÓW, PROSZĘ O ZAKUP: Religia $15, Ćwiczenia do Polskiego $22, Czytanka $20.
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO TYGODNIA!!!

2019-10-27 19:44:26 ET

2 listopada 2019

Zadanie

1. Naucz sie czytac str. 52. 2. Wypisz z czytanki str. 52, 5 wyrazow z “o “ i uloz z nimi zdania. 3. Cwiczenia str. 14, cw.4,5,6. 4. Zapraszam na dyzur: p. Karawaj,, Wojtowicz, Szabat, Rorata.

2019-10-27 11:17:43 ET

Iwona Biel
2 listopada 2019

Zadanie z Religii

RELIGIA - 18 PAZDZIERNIKA (PIATEK) O GODZ. 7:00 PM NABOZENSTWO ROZANCOWE W KOSCIELE (nie zapomnij przyniesc rozanca),
JEZYK POLSKI - ZAPAMIETAJ SWOJ WIERSZ NA PRZEDSTAWIENIE,
PODRECZNIK DO RELIGII $15.

2019-10-14 21:57:55 ET

18 października 2019

zadanie domowe

W najbliszą sobotę 5 października o godz. 13tej odbędzie się zebranie z rodzicami. Obecność obowiązkowa!!!! Będziemy ustalać przygotowania do Bierzmowania oraz najważniejsze wydarzenia klasowe i szkolne . !!! Na spotkanie został zaproszony ksiądz przygotowujący młodzież do Bierzmowania.
W niedzielę wszyscy zaproszeni są na Paradę Pulaskiego!!!
Do zobaczenia w sobotę i miłego tygodnia!!!

2019-09-30 11:21:57 ET

5 października 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.6