SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

klasa VIII A

SPOTKANIE KLASY NA ZOOM 28 MARCA OD GODZ 9:00 AM

Drodzy Uczniowie i Rodzice,
Cotygodniowe zajęcia w naszej szkole zostały zawieszone do odwołania. W przyszłą sobotę zostanie zorganizowane spotkanie klasy przez aplikację komputerową ZOOM. Proszę zainstalować ZOOM na komputerach. Kod dostępu podam. Czas wyznaczony dla naszej klasy jest od godz. 9:00 do 9:45 rano w najbliższą sobotę 28-go marca. Poza tym będziemy kontaktować się przez telefon i inne aplikacje umożliwiające spotkanie klasy. Zadania domowe będą umieszczane na szkolnej stronie internetowej.
Pozostaję z Wami w kontakcie! Jeśli są jakieś pytania proszę o kontakt 718-536-7428 lub email: arleta-ch@wp.pl

2020-03-21 23:07:13 ET

28 marca 2020

PROBY DO BIERZMOWANIA

PROBY DO BIERZMOWANIA ODBEDA SIE W KOSCIELE W PONIEDZIALEK, WTOREK, CZWATREK (Z SWIADKAMI) O GODZ. 19:30 (7:30pm). BIERZMOWANIE - PIATEK 13 MARCA 2020, GODZ. 19:00 .

2020-03-08 20:16:48 ET

9 marca 2020

zadanie domowe

RELIGIA - 1. Przeczytam z podręcznika lekcje 18 i 19 (str. 44-46). Wykonam ćwiczenia/ zadania z podręcznika na str. 45 i 47.
2. Przygotuję się do sakramentu pokuty - spowiedź św. kandydata, świadka, rodziny - we własnym zakresie.
3. Dokonujemy wyboru imienia na Bierzmowanie (należy posłużyć się podanymi wcześniej linkami internetowymi).
4. Od poniedziałku, 9 marca, zaczynamy w kościele o 7:30pm próby przed Bierzmowaniem.
GEOGRAFIA, HISTORIA - uzupełnij brakujące zadania domowe!!!
DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ!!!

2020-03-01 16:29:32 ET

7 marca 2020

zadanie domowe

RELIGIA - napisz dlaczego chcesz przyjąć sakrament Bierzmowania? (w zeszycie, min. 5 zdań);

2020-02-23 07:33:37 ET

29 lutego 2020

zadanie domowe , CZESC 3

KOCHANI, przeczytajcie wszystkie 3 kolejne czesci zadania domowego, w ostatniej czesci sa zamieszczone rowniez proste zadania z GEOGRAFII, GRAMATYKI i dla nieobecnych z HISTORII.
POZDRAWIAM SERDECZNIE

2020-02-09 09:14:39 ET

22 lutego 2020

zadanie domowe , CZESC 2