DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE - NIEDZIELA 26 STYCZNIA, GODZINA 12PM. ZAPRASZAMY!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
26 stycznia 2020 | 12:00

klasa VIII A

GRAMATYKA - cw. 3, 4, 5 str. 43, 44;
HISTORIA - napisz o walce Polaków w Powstaniu Warszawskim - 1 sierpnia 1944 roku (możesz wykorzystać informacje z podręcznika str. 40, 41, 42 lub poszukać ciekawych wiadomości w internecie);
ZAPRASZAM WSZYSTKICH RODZICÓW NA ZEBRANIE - SOBOTA, GODZ. 13 - TA; OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!
ROZPOCZYNAMY DYŻUR KLASOWY , w najbliższą Sobotę Pani KATARZYNA JAGIEŁA, Pani IWONA KRAWIEC;
POZDRAWIAM, do zobaczenia w Sobotę!!!

2020-01-20 22:07:01 ET

25 stycznia 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

zadanie domowe

RELIGIA - 1) ćwiczenia z podręcznika strona 33; 2) Przygotuj się do testu - odpowiedzi w czasie mszy świętej (podręcznik strony 64 do 67 ) oraz 10 Przykazań Bożych (podręcznik strona 58). Ksiądz Łukasz przyjdzie na spotkanie z rodzicami (w sprawie Bierzmowania) przed zajęciami w najbliższą sobotę.
JĘZYK POLSKI, HISTORIA, GEOGRAFIA - PROSZĘ ODDAĆ WSZYSTKIE ZALEGŁE PRACE PISEMNE!!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ RADOSNEGO TYGODNIA!

2020-01-13 22:48:08 ET

18 stycznia 2020

zadanie domowe

RELIGIA -1) ćwiczymy odpowiedzi w czasie mszy św. (po polsku i angielsku) - podręcznik, str. 64-67; 2) nauczę się (po polsku i angielsku) Dziesięciu Przykazań Bożych (Dekalog) - podręcznik str. 58;
GRAMATYKA - ćw. 7, 8 str. 40;
HISTORIA - przygotuj się do testu 1) Podaj datę odzyskania niepodległości przez Polskę? (11 listopada 1918 roku), 2) Podaj nazwisko pierwszego prezydenta Polski, w którym roku dokonano zamachu stanu zmuszając do rezygnacji ze stanowiska? ( prezydent Wojciechowski, 1926 rok); 3) Kto dokonał zamachu stanu na prezydenta w 1926 roku? (marszałek Józef Piłsudski); 4) W którym roku marszałek Józef Piłsudski pokonał bolszewików pod Warszawa? (1920 rok); 5) Podaj nazwisko kolejnego prezydenta Polski (prezydent Ignacy Mościcki); 6) Co to jest sanacja? (ograniczona demokracja); 7) Podaj datę rozpoczęcia II wojny światowej (1 września 1939 roku); 8) Podaj datę ataku Rosji na Polskę (17 września 1939 roku); 9) Jak wyglądało życie Polaków pod okupacją niemiecką? (łapanki, wywożenie do obozów, wywożenie na roboty; Polacy mieli być tylko siłą roboczą, inteligencja została wymordowana, itd.) .
JEŻELI KTOŚ NIE ODDAŁ PRAC PISEMNYCH, PROSZĘ O UZUPEŁNIENIE!!!! W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ ZABAWA KARNAWAŁOWA OD 12 PM DO 3 PM. WSZYSTKIE DZIECI, KTÓRE ZOSTANĄ NA ZABAWIE DOSTANĄ DARMOWĄ PIZZE. MIŁEGO TYGODNIA!!!!

2020-01-06 19:39:54 ET

11 stycznia 2020

GRAMATYKA - cw.1,2,3,4 str.33, 34
HISTORIA - napisz paragraf opisujacy napaść Niemców na Polskę 1 września 1939 roku oraz bohaterski opór Polaków - podręcznik str.22,23,25.
PROSZĘ PRZYNIEŚĆ WSZYSTKIE ZALEGŁE ZADANIA DOMOWE!
Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA-ŻYCZĘ ZDROWIA, RADOŚCI ORAZ OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH W NADCHODZĄCYM NOWYM ROKU.
BIERZMOWANIE 13 MARCA 2020 ROKU. NASZA KLASA ROZPOCZYNA DYŻUR RODZICÓW 25 STYCZNIA!

2019-12-24 15:35:15 ET

4 stycznia 2020

zadanie domowe

RELIGIA - przeczytaj wiadomości dotyczące Adwentu i Bożego Narodzenia - podręcznik str. 52;
UROCZYSTOŚĆ BIERZMOWANIA - 13 marca 2020 r. o godz. 7pm.;
GRAMATYKA - ćw. 1,2,3,4,5,6,7 str. 30 i 31;
HISTORIA - na oddzielnej kartce napisz streszczenie o rozwoju naukowo - technologiczno - artystycznym II Rzeczypospolitej (główne osiągnięcia i najwybitniejsze osoby)- podręcznik str. 11 do 15;
PRZYGOTUJ OZDOBĘ CHOINKOWĄ LUB STROIK NA SZKOLNY KONKURS!

2019-12-15 22:40:44 ET

16 grudnia 2019

RELIGIA - przygotuj się do testu z Biblii str. 11,12,13;
GRAMATYKA - ćw.1,2,3 str.26
ZRÓB OZDOBĘ CHOINKOWĄ lub STROIK ŚWIĄTECZNY na szkolny konkurs!!!

2019-12-08 17:52:43 ET

14 grudnia 2019

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7