SZKOŁA ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA! PRZYPOMINAMY - MYJ CZĘSTO RĘCE, NOŚ ZE SOBĄ HAND SANITIZER!

klasa IV A

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA: Modlitwa do Swietgo Miachala Archaniola: Swiety Michale Archaniele Wspomagaj nas w walce,a przeciw niegodziwosci i zasadzkom zlego ducha badz nasza obrona.Oby go Bog pogromic raczyl,pokornie o to prosimy,a Ty Wodzu niebieskich zastepow ,szatana i inne duchy zle,ktore na zgube dusz ludzkich po tym swiecie kraza,moca Boza strac do piekla.Amen.Ewangelia wg.Jana film. JEZYK POLSKI:Opow.pt:Dziewczyna z Kraju "Na Niby"str:154,film Pippi

2020-03-28 15:41:14 ET

4 kwietnia 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

WIDEOKONFERENCJA

Dzien Dobry Witam Was Bardzo Serdecznie podaje kod dostepu o ZOOM
Meeting ID: 810077651
Password: 474292

2020-03-28 09:53:05 ET

28 marca 2020

ZADANIE DOMOWE

Witam Was Bardzo Serdecznie i Goraco Pozdrawiam.Na Dzien 21 marca Religia: Uczymy sie modlitw po polsku i angielsku str:69 oraz piesn pt:"Panience na dobrano" Jezyk Polski :Prosze obajrzec bajke pt:"Kopiuszek" i napisa opowiadanie.Spotkam sie z Wami na Wideokonferencji Zoom dnia 28 marca o godzinie 12,00 Pm.Zycze Wam Duzo Zdrowia i Wytrwalosci DO ZOBACZENIA.

2020-03-20 18:38:57 ET

21 marca 2020

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA: Uczymy sie na pamiec modlitw w jezyku polskim i angielskim str:69.JEZYK POLSKI: Narysuj swojego ulubionego bohatera polskiej bajki.Basn pt:"Kopciuszek" str:147.

2020-03-09 16:43:51 ET

14 marca 2020

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA: W Wielkim Poscie uczymy sie na pamiec modlitw po polsku i angielsku katechizm str:69. JEZYK POLSKI: Opow.pt:"Dobry Nos Pana Jana" str:139 Uzupelnij cwiczenia do str:132.

2020-03-03 17:02:15 ET

7 marca 2020

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA:Napisz jakie jest twoje postanowienie na Wielki Post.Uzupelnij.cw.str:45. JEZYK POLSKI:Opow: pt:"I Kto By Pomyslal str:135,uzupelnij cwiczenia do str:122.

2020-02-25 20:06:08 ET

29 lutego 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.8