SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

klasa IV A

DZIEN MATKI!!!

Droga Mamo najpiekniejsze zyczenia z glebi serca plynace sklada kl.IV.Niech klopoty znikna,sukcesow przybedzie.Wszystko,co piekne i wymarzone.Niech w Twoim zyciu bedzie spelnione.

2020-05-09 17:19:40 ET

10 maja 2020

ZADANIE DOMOWE

Uprzejmnie informuje,ze dnia 2 maja o godz:12,00 spotykamy sie na wiedeokonferencji ZOOM kod dostepu podam telefonicznie w sobote rano.

2020-04-30 18:15:15 ET

2 maja 2020

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA:Objawienia Matki Bozej w Fatimie film,napisz opowiadanie.JEZYK POLSKI: Opow.pt.:Wycieczka nad Jezioro"str:163,uzup.cw.do str:138.

2020-04-19 16:11:27 ET

25 kwietnia 2020

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA: Narysuj lub opisz jedna wybrana tajemnice rozana czesc Chwalebna.JEZYK POLSKI: Opow.pt:Legenda o Glinianym Garnuszku" str:159. Spotkamy sie 18 kwietnia o godz,12,00 na Wideokonferencji ZOOM.

2020-04-16 18:07:06 ET

18 kwietnia 2020

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA: Modlitwa do Swietgo Miachala Archaniola: Swiety Michale Archaniele Wspomagaj nas w walce,a przeciw niegodziwosci i zasadzkom zlego ducha badz nasza obrona.Oby go Bog pogromic raczyl,pokornie o to prosimy,a Ty Wodzu niebieskich zastepow ,szatana i inne duchy zle,ktore na zgube dusz ludzkich po tym swiecie kraza,moca Boza strac do piekla.Amen.Ewangelia wg.Jana film. JEZYK POLSKI:Opow.pt:Dziewczyna z Kraju "Na Niby"str:154,film Pippi