DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE - NIEDZIELA 26 STYCZNIA, GODZINA 12PM. ZAPRASZAMY!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
26 stycznia 2020 | 12:00

klasa V A

BASNIE, MITY I LEGENDY.

1)Religia - strona 33.
2)Przygotuj fragment baśni "Śpiąca królewna" do pięknego czytania - czytanka strona 116.
3)Ułóż zdania z wyrazami: baśń, królewna, wróżka, królestwo.
4)Zebranie półroczne - sobota 25 stycznia, godzina 1pm! Zapraszamy!
5)Spotkanie trójek klasowych z Panią Dyrektor - sobota 25 stycznia, godzina 9am - 10am, w małej sali pod plebanią. Zapraszamy!

2020-01-20 09:05:45 ET

25 stycznia 2020

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

NA PÓŁNOCNYM WIERZCHOŁKU ZIEMI.

PRACA DOMOWA:
1)Przygotuj sie do dyktanda - czytanka strona 106.
2)Konkurs Literacki - Na konkurs można przysyłać teksty w języku polskim o dowolnej tematyce – prozatorskie o objętości do 8 stron A4 albo poetyckie – 3 utwory jednego autora. Prace zbieram do 25 stycznia. Dla chętnych uczniów.

2020-01-13 21:00:13 ET

18 stycznia 2020

ZIMA, ZABAWY ZIMOWE

1)Przynieś Pismo Święte.
2)Przygotuj zaznaczony tekst czytanki "Zimowe ferie Oli" do czytania na czas - czytanka strona 99.
3)Zredaguj życzenia noworoczne dla bliskiej Ci osoby - wykorzystaj stronę 101 z czytanki.
4)W sobotę 11 stycznia zabawa choinkowa dla dzieci - od godziny 12pm do 3pm. Dzieci dostaną pizzę.
Każda klasa zobowiązana jest przynieść jedno ciasto do sprzedania w sklepiku. Chętną osobę proszę o kontakt (917)608-2011.
Dziękuję i życzę udanego tygodnia!

2020-01-06 19:14:44 ET

11 stycznia 2020

BOŻE NARODZENIE

Spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!
Spotykamy się 4 stycznia 2020 roku.
Dziękuję bardzo za życzenia świąteczne.
Udanego odpoczynku!

2019-12-24 07:52:47 ET

4 stycznia 2020

WIGILIA W DOMU PAŃSTWA MONIUSZKÓW

1. Wykonaj ćwiczenie 6 strona 52 - podręcznik do historii.
2. Przygotuj ozdobę choinkową na choinkę szkolną.
W sobotę przygotowujemy stroiki bożonarodzeniowe do sprzedania, na potrzeby szkoły. Chętnych Rodziców zapraszam do pomocy - w sobotę od godziny 9am. Dziekuję.
Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia.

2019-12-16 09:24:05 ET

21 grudnia 2019

DOBRY BISKUP MIKOŁAJ.

PRACA DOMOWA:
1. Napisz kilka zdań na temat: Mój prezent od Świętego Mikołaja.
2. Przygotuj się do dyktanda - czytanka strona 81.

2019-12-09 19:38:53 ET

14 grudnia 2019

Informacje pod e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.7