SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI !

klasa V A

Praca domowa

1.Zapraszam wszystkie Mamy na przedstawienie,kawe i ciasto w sobote na 12.30.
2.19 maja piknik szkolny,prosze o jedno ciasto od klasy.
3.11 maja od 9.do 9.30 kiermasz uzywanych podrecznikow.

2019-05-06 18:02:05 ET

11 maja 2019

Praca domowa

Prosze przygotowac sie do sprawdzianu z historii wedlug nastepujacych zagadnien:unia polsko-litewska ,krolowa Jadwiga ,zakon krzyzacki(kim byli Krzyzacy,kto ich sprowadzil do Polski i w jakim celu),bitwa pod Grunwaldem (data,kto walczyl,skutki bitwy),postanowienie pokoju torunskiego z 1466 r(odzyskanie Pomorza Gdanskiego przez Polske.Przypominam tez,ze uczniowie,ktorzy do tej pory nie zaliczyli religii(cuda Jezusa) maja ostateczny termin w sobote.

2019-04-22 17:08:37 ET

28 kwietnia 2019

Praca domowa

Prosze przyniesc Pismo Sw.na religie.Jezyk polski cw.8 s.96.Historia prosze przeczytac cala lekcje 10.

2019-04-06 21:11:17 ET

13 kwietnia 2019

Praca domowa

Uloz po 5 zdan oznajmujacych,rozkazujacych i pytajacych pamietajac o odpowiednich znakach interpunkcyjnych.Uczniowie,ktorzy nie zaliczyli sprawdzianu z j.polskiego beda pisac w sobote.Zachecam do wziecia udzialu w konkursie na wielkanocna palme i pisanke.

2019-03-31 18:22:48 ET

7 kwietnia 2019

Praca domowa

Religia.Prosze przygotowac sie do odpowiedzi z cudow Jezusa (umiec wymienic i dwa z nich opowiedziec).J polski cw. 1,2,3 s 73.Historia cw. 1 s.96,cw.3 s.97 i cw.4 s.98

2019-03-23 17:36:57 ET

30 marca 2019

Praca domowa

Prosze bardzo dobrze przygotowac sie do sprawdzianu z j.polskiego z czesci mowy(czasowniki,rzeczowniki,przymiotniki i przyslowki).Odmiana rzeczownika przez przypadki,okreslanie osoby,liczby i czasu czasownikow oraz tworzenie przyslowkow od przymiotnikow.

2019-03-17 07:35:32 ET

23 marca 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.4