NIEDZIELA 17 MARCA GODZ. 12PM - 2PM POLSKIE TARGI UNIWERSYTECKIE - OFERTY STUDIOWANIA W POLSCE. ZAPRASZAMY!

Zabawa Ostatkowa
23 lutego 2019 | 20:00

klasa V A

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

Naucz sie czytac s.135. Z czytanki ze s.135 wypisz dziesiec czasownikow i okresl ich osobe,liczbe i czas.np.wracaja 3 os.l.mn.czas terazniejszy.Naucz sie z historii s.72-75.

2019-01-27 09:25:44 ET

2 lutego 2019

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

1.Podane czasowniki:jestem,licze,ide,biegam odmien przez osoby w czasach terazniejszym,przeszlym i przyszlym.Przygotuj sie do dyktanda s.130.Naucz sie czytac s.129.Historia cw.8 s.71.Zapraszam na wywiadowke po lekcjach.

2019-01-19 20:31:07 ET

26 stycznia 2019

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

1.Religia dokonczyc zadanie 2 s .33 .Prosze przyniesc Biblie.2.J.polski.Z czytanki ze str.109 wypisz wyrazy z ò i uloz z nimi zdania.Cwiczenie s.46 tylko gorna czesc.3.Historia .Czy krol Kazimierz zasluzyl na przydomek "Wielki".Uzasadnij swoja wypowiedz min.10 zdaniami.

2019-01-12 22:48:35 ET

19 stycznia 2019

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

Na religie prosze przyniesc Nowy Testament.J.polski .Odmien przez przypadki w liczbie pojedynczej i mnogiej wyrazenia:zdolny uczen,czerwona roza. Od podanych rzeczownikow utworz przymiotnik np.zabawa-zabawny,smutek,zimmo,styczen,kolor,slonce,zlosc,glod,upal,cierpliwosc,biel,szkola.Historia cw.1,s.59

2019-01-06 10:15:17 ET

12 stycznia 2019

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

Dziekuje serdecznie za zyczenia i upominki.Zycze zdrowych,rodzinnych Swiat i wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku.Jaselka zaplanowane na 30 stycznia odbeda sie w innym terminie.

2018-12-20 23:22:03 ET

5 stycznia 2019

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com