NIEDZIELA 20 STYCZNIA GODZINA 12PM - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW NA KAWĘ, CIASTO I AKADEMIĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ UCZNIÓW KLASY IV I KLASY VIII.

20 stycznia 2019 | 00:00

Zadania domowe dla klasy V A

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

Uczniowie,ktorzy nie napisali testu z historii beda pisac jeszcze raz na nastepnych zajeciach.Prosze o nauczenie sie refrenow nastepujacych koled Przybiezeli do Betlejem,Gdy sliczna panna,Dzisiaj w Betlejem i cala Pojdzmy wszyscy do stajenki.Zycze dobrych Swiat Dziekczynienia.

2018-11-20 23:17:30 ET

1 grudnia 2018

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

Czytanka s.63.Prosze przygotowac sie do testu z historii o Mieszku i Chrobrym.Zagadnienia:1.Znaczenie przyjecia chrztu dla Polski.2.Podaj daty chrztu Polski,zjazdu gnieznienskiego,koronacji Chrobrego.3.Kim byli:Mieszko l,Otton lll,Dobrawa,Sw.Wojciech.4.Do jakiej dynastii nalezeli Mieszko i Chrobry.5.Wymien 2 najwieksze plemiona zamieszkujace ziemie polskie (Polanie,Wislanie).Podaj nazwe pierwszej stolicy Polski.Zapraszam Rodzicow do pomocy w organizacji zabawy andrzejkowej (piatek po poludniu i w sobote).W niedziele 11 listopada spotykamy sie w kosciele na mszy o 11.

2018-11-10 22:30:57 ET

17 listopada 2018

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

Czytanka s.40.Przygotuj sie do sprawdzianu z religii (pytania sa w zeszycie).Prosze w sobote ubrac sie w stroj galowy na wystep z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodleglosci.W niedziele po mszy o godz 11 bedziemy wystepowac w kosciele.

2018-11-05 22:30:51 ET

10 listopada 2018

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

1.Odmien przez przypadki w liczbie poj.i mnogiej rzeczownik ksiazka.2.Czytanka s.31. Cwiczenie z gramatyki 2 s.22.Przeczytaj tekst z historii s.32 i 33.

2018-10-30 19:35:25 ET

3 listopada 2018

Zadanie domowe dla klasy 5 Wychowawca - Agnieszka Oleszczak

Zapraszam wszystkich uczniow w sobote na godz 9 rano w strojach galowych.Praca domowa na 27 pazdziernika.Czytanka cw.1-7s.118 pisemnie do zeszytu i cwiczenia z gramatyki s.17.

2018-10-17 22:33:41 ET

20 października 2018

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com