ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 - SOBOTA 21 MAJA, GODZINA 10AM!

Zakończenie Roku Szkolnego
21 maja 2022 | 10:00

Ogłoszenia Szkolne

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej i liceum odbędzie się w sobotę 21 maja, godzina 10am.
Msza święta o godzinie 10am, następnie rozdanie świadectw i dyplomów w szkole.
Prosimy o wypełnienie i oddanie form zapisu na przyszły rok szkolny.
Dyrekcja szkoły

2022-05-15 21:07:47 ET

ZAPROSZENIA - PIKNIK RODZINNY, ZABAWA CZERWCOWA

Zapraszamy na Piknik Rodzinny - niedziela 22 maja godzina 1pm - 4pm, dorosłych zapraszamy na Zabawę czerwcową - sobota 11 czerwca, bilet wstępu $90 od ososby!

Załącznik nr 2:

2022-05-15 20:56:33 ET

PIELGRZYMKO - WYCIECZKA, OGŁOSZENIE

Ks. Łukasz nadal przyjmuje zgłoszenia na wycieczkę do Waszyngtonu, 25-26 czerwca. Ponieważ jest duże zainteresowanie więc organizowany jest drugi autokar. Zgłoszenia będą przyjmowane do najbliższej niedzieli. Zapraszamy do udziału w wycieczce!

2022-05-12 22:53:46 ET

PIELGRZYMKO - WYCIECZKA

Pielgrzymko - wycieczka do Waszyngtonu w dniach 25 - 26 czerwca 2022.
Cena od osoby - $200.00
W cenie wliczony - przejazd autobusem, nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem, dwie obiadokolacje, bilet wstępu do posiadłosci Waszyngtona w Mount Vernon.
Zapisy u Księdza Proboszcza.
Zapraszamy!

2022-05-02 11:47:06 ET

PIELGRZYMKO - WYCIECZKA

Pielgrzymko - wycieczka do Waszyngtonu w dniach 25 - 26 czerwca 2022. Chętni mogą zapisać się u Księdza Proboszcza. Więcej informacji w późniejszym terminie.

2022-04-28 17:02:29 ET

KONTA W PSFCU

KONTA DLA DZIECI

Załącznik nr 2:

2022-04-15 09:17:29 ET

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10