WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!

Ogłoszenia Szkolne

KALENDARZ SZKOLNY - MARZEC, KWIECIEŃ, MAJ

Zajęcia w marcu, kwietniu i maju:
PIĄTEK - marzec 5, 12, 19, 26;
kwiecień - 9, 16, 23, 30;
maj - 7,14;
14 maja godzina 6pm - zakończenie roku szkolnego - liceum i klasy VIII
SOBOTA - marzec 6, 13, 20, 27;
kwiecień - 10, 17, 24;
maj - 8, 15, 22;
22 maja godzina 10am - zakończenie roku szkolnego - przedszkole - klasa VII

2021-03-05 09:06:30 ET

ZAJĘCIA W PIĄTEK I SOBOTĘ, 8 I 9 STYCZNIA

W piątek i sobotę (8 i 9 stycznia) zajęcia odbędą się w budynku szkolnym.
Obowiązują wszystkie regulaminy dotyczące pracy naszej szkoły w czasie pandemii.
Przypominamy o wypełnieniu dołączonego druku.

Załącznik nr 1:

2021-01-06 09:40:03 ET

ZAJĘCIA W PIĄTEK I SOBOTĘ, 18 I 19 GRUDNIA

W naszej szkole stwierdzono przypadek Coronavirus. Ze względu na to, że zajęcia odbywają się na jednej, dużej sali prosimy o poddanie się samoobserwacji albo wykonanie testu na Covid. Zajęcia w piątek i w sobotę (18 i 19 grudnia) odbędą się na platformie ZOOM. Życzymy wszystkim zdrowia!

2020-12-16 13:19:37 ET

ZAJĘCIA W PIĄTEK I SOBOTĘ, 4 I 5 GRUDNIA

W piątek i sobotę (4 i 5 grudnia) zajęcia odbędą się w budynku szkolnym.

2020-12-03 19:16:53 ET

KONKURS PLASTYCZNY INSTYTUTU JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W AMERYCE

Serdecznie zapraszamy.

Ten link kieruje bezpośrednio na stronę internetową Instytutu i odpowiednią zakładkę, gdzie umieszczone są wszystkie informacje ( regulamin, zaświadczenie itd.)

Załączam również plakat informacyjny.

Załącznik nr 1:

2020-11-20 15:59:06 ET

ZAJĘCIA W PIĄTEK I SOBOTĘ, 20 I 21 LISTOPADA

W piątek i sobotę (20 I 21 listopada) zajęcia odbędą się w budynku szkolnym.

2020-11-19 19:59:09 ET

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9