RODZINNEGO ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA!

4 grudnia 2022 | 11:00

Ogłoszenia Szkolne

MSZA SZKOLNA, ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Msza szkolna - 6 listopada godzina 11am. Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami. Po mszy rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "I Ty możesz zostać wielkim Świętym"!!!

2022-11-05 17:51:04 ET

KONKURS PLASTYCZNY

Ksiądz Proboszcz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Szczegóły w załączniku.

Załącznik nr 1:

2022-10-15 22:31:25 ET

LEGITYMACJE SZKOLNE

Wniosek o legitymację szkolną na stronie https://www.centralapolskichszkol.org/legitymacje-szkolne-i-nauczycielskie

2022-10-13 12:11:32 ET

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - klasy licealne (klasa IX, klasa X, klasa XI, klasa XII) piątek 16 września godzina 17:30 (zajęcia będą trwały do godziny 20:30), szkoła podstawowa (przedszkole, zerówka, klasa I, klasa II, klasa III, klasa IV, klasa V, klasa VI, klasa VII, klasa VIII) sobota 17 września godzina 10:00 (zajęcia będą trwały do 13:00). W sobotę 17 września nowy rok szkolny rozpoczniemy Mszą świętą - spotykamy się w kościele o godzinie 10:00. Po Mszy spotkanie z Panią Dyrektor.
Zapraszamy!

2022-09-11 22:33:52 ET

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 I ZAPISY

Witamy!. ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - klasy licealne piątek 16 września godzina 17:30 (zajęcia będą trwały do godziny 20:30), szkoła podstawowa sobota 17 września godzina 10:00 (zajęcia będą trwały do 13:00). W sobotę 17 września nowy rok szkolny rozpoczniemy Mszą świętą - godzina 10:00.
ZAPISY DO SZKOŁY - sobota 10 września godz. 9:00 - 12:00, sobota 17 września godz. 11:00 - 13:00 oraz w niedzielę 18 września godz. 15:00 - 17:00 na Pikniku Parafialnym. Karta do pobrania w zakładce - Dokumenty szkolne, będą również dostępne karty zapisu w szkole. Do zobaczenia!
Dyrekcja szkoły

2022-08-20 07:08:01 ET

COVID - 19

W związku z tym, że wzrasta zachorowalność na Covid-19 prosimy o przestrzeganie wszystkich regulacji covidowych. Prosimy o wypełnienie formy zdrowotnej - w zalaczniku i przesłanie do nauczyciela dziecka. Jeżeli, ktoś ma symptomy przeziębienia, proszę sprawdzic czy to nie Covid.
Dyrekcja szkoly

Załącznik nr 1:

2022-05-20 17:51:14 ET

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10