WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY!

klasa III A

Zakonczenie roku szkolnego.

Spotkanie na zoom o godz 9;45 do 10 .Do zobaczenia.

2020-05-14 19:30:15 ET
16 maja 2020

Niechaj zyje nasza mama, zdrowa i wesola.

Bijmy brawo naszej mamie, wszyscy dookola.

Załącznik nr 1:

2020-05-09 17:20:54 ET
10 maja 2020

Dzien Matki

Religia- naucz sie na pamiec slow piosenki" Byla cicha i piekna jak wiosna"J.polski-Naucz sie pieknie czytac "Dzien Matki" str.187,188.Odpowiedz na pytania a b c d e.Spotykamy sie na zoom 9 maja godz 11 am.Przygotuj sie do wystapienia na temat"Kocham swoich rodzicow,poniewaz"-Narysuj portret mamy.

2020-05-02 17:10:34 ET
9 maja 2020

Zapraszam na Zoom 9 maja o godz 11 am.

Kod dostepu podam przed zajecami.

2020-05-01 07:38:40 ET
9 maja 2020

Krakow dawna stolica Polski.

Przeczytaj legende o dzielnej Wandzie str.175.Wykonaj w zeszycie lekcyjnym polecenia 3,4 str 176.Przeczytaj wiersz Krakow str 177.Uzupelniaj cwiczenia.Spiewaj i baw sie wesolo!!!

2020-04-25 14:55:18 ET
2 maja 2020

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.9