ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 - SOBOTA 21 MAJA, GODZINA 10AM!

Zakończenie Roku Szkolnego
21 maja 2022 | 10:00

klasa VIII A

OSTATNIE ZADANIE DOMOWE!!!!!:
1) Opisz, jak rozumiesz słowa podmiotu lirycznego z wiersza Wisławy Szymborkiej "Gawęda o miłości ziemi ojczystej": "Można nie kochać Cię i żyć, ale nie można owocować"
2) Napisz kilka zdań o Zakopanym i o Bieszczadach.

Czekam na zadania!!!!

2022-05-10 12:59:55 ET
13 maja 2022

zadanie domowe

1) Napisz 5 zdań z wyrazami na literę "ch" z lekcji.
2) Opisz w 3-5 zdaniach jak wyglądał stan wojenny w Polsce.
Proszę aby wszyscy przesłali zadania domowe na email:arleta.marnik@gmail.com

2022-05-01 23:17:37 ET
6 maja 2022

zadanie domowe

HISTORIA-na podstawie tematu Zniewolenie Polski, str. 62 odpowiedz na pytania: 1) Podaj kraje: Wielkiej Trójki; 2) W jakich miastach i w jakich latach odbyły się spotkania Wielkiej Trójki; 3) W jakim mieście odbyło się najważniesze spotkanie Wielkiej Trójki; 4) Co znaczą skróty: PRL, PZPR;

ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, SMACZNEGO JAJKA ORAZ MOKREGO ŚMINGUSA - DYNGUSA!!!

2022-04-16 16:07:39 ET
22 kwietnia 2022

zadanie domowe

GRAMATYKA & J. POLSKI - pytania 1,2,3,4,5,6,7 str.87 (to jest test z Czytanki na stronie 100)
Miłego tygodnia

2022-03-20 23:09:39 ET
24 marca 2022

zadanie domowe

ZADANIE DOMOWE DLA CHĘTNYCH:
GRAMATYKA -ćwiczenia na str. 52 i 53
GEOGRAFIA - napisz po 2 zdania o: Wyżynie Małopolskiej, Lubelskiej i Roztoczu.

2022-03-15 19:55:09 ET
18 marca 2022

GRAMATYKA - ćw. 6,7 str. 48
UCZNIOWIE OTRZYMALI DO PRZYGOTOWANIA DO BIERZMOWANIA: CZYTANIA ORAZ MODLITWĘ WIERNYCH.
DODATKOWO WYŚLĘ TEKSTY PRZEZ SMS DO KAZDEGO RODZICA ODDZIELNIE.
POZDRAWIAM

2022-02-05 14:40:14 ET
11 lutego 2022

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10