SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI! KARTA ZAPISU DO SZKOŁY NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022 W OGŁOSZENIACH SZKOLNYCH!

klasa IV A

Zakonczenie roku szkolnego.

Spotykamy sie w kosciele na Mszy Sw. o godz 9 am.Po Mszy Sw. -wreczenie dyplomow w kosciele.Po wreczeniu dyplomow klasa przychodzi do szkoly bez rodzicow nauczyciel rozdaje swiadectwa..Po rozdaniu swiadectw rodzice moga odebrac dziecko wczesniej.

2021-05-17 16:06:29 ET
22 maja 2021

"KOCHANA MAMO"-"ZYCZENIA DLA MAMY"

"KOCHANA MAMO"-PATRICK, "ZYCZENIA DLA MAMY"-ADAM

2021-05-09 06:34:37 ET
9 maja 2021

ZNA ICH CALY SWIAT-HENRYK WIENIAWSKI I FRYDERYK CHOPIN.

Religia- przeczytaj str.73J.polski- naucz sie czytac i opowiadac str.166.Zapraszam do udzialu w konkursie"Polska to dla mnie"moga to byc filmy,recytacje,piosenki,tworczosc plastyczna.
Aby wziąć udział w konkursie należy dokończyć wypowiedź „Polska to dla mnie…”. Można to zrobić pisemnie (jednym zdaniem lub w dłuższej formie) albo nagrywając film. Istnieje również możliwość przesłania zdjęcia dotyczącego tematyki konkursowej.

Dla najmłodszych przygotowano kolorowanki z polskimi motywami.

Prace można wysyłać do 2 maja na adresy: web@wspolnotapolska.org.pl, pai@pai.media.pl lub przesyłać jako wiadomości na profilach Facebook „Wspólnoty Polskiej” i „Polonijnej Agencji Informacyjnej„.

Na profilu „Wspólnoty Polskiej” czytamy również o nagrodach.

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursie,
organizowanym przez Centralę Polskich Szkół
Dokształcających w Ameryce, pod tytułem
"Wyraź to poprzez komiks".
Konkurs adresowany jest do 3 grup wiekowych:
8-11 lat, temat - Emigracja mojej rodziny do USA,
1-2 strony, format A4

Prace należy przesłać w formie papierowej pocztą do
8 maja 2021 roku, na adres:
Maria Marchwinski
47 Eileen Way
Edison, NJ 08837
Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy.

2021-04-29 12:35:16 ET
8 maja 2021

Miedzynarodowy Dzien Ziemi

Religia-przygotuj sie do testu str,48,J.polski-naucz sie opowiadac czytanke str.163. odpowiedz na pytania str 164, 165.

2021-04-18 11:04:47 ET
24 kwietnia 2021

Dziewczynka z kraju "NA NIBY"

Religia-Jakie znasz symbole zmartwychwstalego Chrystusa?J.polski-Naucz sie opowiadac czytanke str.154.Cwiczenia-Kiedy piszemy "Z"str.161 do str.166 utrwalic.

2021-04-12 15:07:54 ET
17 kwietnia 2021

Radosnego ALLELUJA!

Religia-zapamietam-Eucharystia ustanowiona na ostatniej wieczerzy jest zrodlem zycia dla calego swiata,J,polski-Naucz sie czytac str,159,cw 3 str 160 w czytance,Cwiczenia -kiedy piszemy" ch"str,156 do str.160,utrwalic,Przygotuj sie do dyktanda pt"Wiosna"Z okazji Swiat Wielkanocnych skladam serdeczne zyczenia zdrowia,szczescia,pogody ducha oraz wielu Lask Bozych,