WSZYSTKIM UCZNIOM ŻYCZYMY POWODZENIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

klasa IV A

Miedzynarodowy Dzien Ziemi

Religia-przygotuj sie do testu str,48,J.polski-naucz sie opowiadac czytanke str.163. odpowiedz na pytania str 164, 165.

2021-04-18 11:04:47 ET
24 kwietnia 2021

Dziewczynka z kraju "NA NIBY"

Religia-Jakie znasz symbole zmartwychwstalego Chrystusa?J.polski-Naucz sie opowiadac czytanke str.154.Cwiczenia-Kiedy piszemy "Z"str.161 do str.166 utrwalic.

2021-04-12 15:07:54 ET
17 kwietnia 2021

Radosnego ALLELUJA!

Religia-zapamietam-Eucharystia ustanowiona na ostatniej wieczerzy jest zrodlem zycia dla calego swiata,J,polski-Naucz sie czytac str,159,cw 3 str 160 w czytance,Cwiczenia -kiedy piszemy" ch"str,156 do str.160,utrwalic,Przygotuj sie do dyktanda pt"Wiosna"Z okazji Swiat Wielkanocnych skladam serdeczne zyczenia zdrowia,szczescia,pogody ducha oraz wielu Lask Bozych,

2021-03-30 14:15:39 ET
10 kwietnia 2021

Mikolaj Kopernik-wielki polski astronom.

Religia- pomodl sie za kaplanow,uzupelnij str.43,J,polski-Naucz sie czytac"Kto by pomyslal"str,135,Uloz zdania z rozsypanek wyrazowych str.137 i wpisz je do zeszytu,Cwiczenia str152 cw,3,str.154 cw,5,Utrwalic pisownie wyrazow z" H"str 150 do 155, ZAPRASZAM DO UDZIALU W KONKURSIE "WIELKANOCNE PALMY"

2021-03-21 15:02:02 ET
27 marca 2021

Witaj wiosno!

Religia-odszukaj w ksiazeczce nabozenstwo"Drogi Krzyzowej"przeczytaj,J,polski-napisz kilka zdan na temat"Po czym poznajemy, ze jest wiosna"?Cwiczenia utrwalic pisownie "O" i "U"str,128 do str.132.

2021-03-14 16:28:18 ET
20 marca 2022

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10