RODZINNEGO ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA!

Msza szkolna - klasa VIII
4 grudnia 2022 | 11:00

klasa I A

Zwierzeta domowe nasi przyjaciele. wprowadzenie litery J.

Religia - naucz sie modlitwy Zdrowas Maryjo J.polski-naucz sie czytac "Juz czytam"str.19 Cwiczenia str.20 cw..5,6,7.Sluchaj i spiewaj kolede

Radosnego Swieta Dziekczynienia

2022-11-22 07:25:40 ET
3 grudnia 2022

Ja i moja rodzina.Wprowadzenie liter W ,Y.

Religia-zadanie str.21.J.polski-napisz w zeszycie po 2 linijki liter W w y Narysuj zabawki w ktorych nazwach sa litery w.y.Obejrzyj obrazki na str.16 i opowiedz co robili Bartek i Agnieszka.

2022-11-13 07:39:44 ET
19 listopada 2022

Polska to moja Ojczyzna.

Ala i 11 listopada film dla dzieci https://youtu.be/XwNcTsiskIc

2022-11-08 17:22:47 ET
12 listopada 2022

Pomozmy mamie! Wprowadzenie litery s.

Naucz sie czytac"Juz czytam"str.16 Zapraszamy na pasowanie kl. I.w sobote 5 listopada o godz 12:15..

2022-10-31 13:25:34 ET
5 listopada 2022

Domowe obowiazki. wprowadzenie liter k d.

Religia str 17. J polski-pocwicz pisownie poznanych liter.Przeczytaj z rodzicami wiersz w podreczniku str.17.Utrwalic wiersze i piosenki na pasowanie.Zabawa dla dzieci od godz 11am do 2 pm.Rodzicow zapraszamy o godz 12 am.

2022-10-23 12:05:38 ET
29 października 2022

Moj dzien w polskiej szkole.Wprowadzenie liter E,U

Podrecznik str.10,11.Naucz sie czytac" Juz czytam "str 11 Narysuj zabawki w ktorych nazwach sa litery e ,u.

Załącznik nr 1:

2022-10-16 10:08:32 ET
22 października 2022

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10