RODZINNEGO ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA!

4 grudnia 2022 | 11:00

klasa VII A

MAJOWE ŚWIĘTA!

1. Przygotuj do pięknego czytania wiersz "Polska", zwracając uwagę na znaki interpunkcyjne.
"Polska" - Ryszard Przymus
Polska - to taka kraina,
która się w sercu zaczyna.
Potem jest w myślach blisko,
w pięknej ziemi nad Wisłą.
Jej scieżkami chodzimy,
budujemy, bronimy.
Polska - Ojczyzna...
Kraina, która się w sercu zaczyna.
2.Historia - polecenia ze strony 87 i 89.

2022-05-02 11:37:46 ET
7 maja 2022

DZIEŃ ZIEMI

Przygotuj się do dyktanda. Wyrazy do powtórzenia były zapisane w zeszycie.

2022-04-26 18:47:28 ET
30 kwietnia 2022

TRADYCJE WIELKANOCNE

Zdrowych, spokojnych Swiąt Wielkanocnych. Do szkoły wracamy 23 kwietnia! Miłego odpoczynku w gronie rodzinnym!

2022-04-12 07:23:24 ET
23 kwietnia 2022

"DO MOICH UCZNIÓW" KS. JAN TWARDOWSKI

1. Naucz się czytać wiersz "Do moich uczniów" - czytanka strona 118.
2. Gramatyka - strona 105 i 106.
3. Przygotuję palmę albo pisankę do konkursu wielkanocnego.

2022-04-03 07:40:39 ET
9 kwietnia 2022

"GAWĘDA O MIŁOŚCI ZIEMI OJCZYSTEJ" WISŁAWA SZYMBORSKA

1. Naucz się trzeciej zwrotki wiersza "Gawęda o miłości ziemi ojczystej" - strona 114, na pamięć.
2. Gramatyka - tłumaczenie strona 90, dokończ.
3. Przynieś kolorowe gazety, klej.

2022-03-27 08:44:16 ET
2 kwietnia 2022

"PACIERZ POLSKI" , ZBIGNIEW CHAŁKO

1.Nauczę sie czytać wiersz "Pacierz polski" - czytanka strona 108.
2.Polecenie 6 strona 109 - czytanka.
3.Geografia - Zadanie domowe - strona 67.

2022-03-21 10:59:34 ET
26 marca 2022

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10