26 I 27 LISTOPADA - DNI WOLNE. MIŁEGO ODPOCZYNKU I RODZINNEGO SPOTKANIA PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE Z OKAZJI ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA! DO ZOBACZENIA 3 I 4 GRUDNIA!

 

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

WYDARZENIE
JUŻ WKRÓTCE
SZKOLNA MSZA ŚWIĘTA - KLASA VII
5 grudnia 2021 | 11:00

dni

godziny

minuty

sekundy

>>

 

Ogłoszenia SzkolneStrona: 1 | Następna

 

- - - Strona 1 z 13 - - -

 


KONKURSY

 
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkusrach. W załączniku plakaty i informacje!

 

Załącznik nr 1:

 

 

Załącznik nr 2:

 

 

 

 

2021-11-10 19:06:53 ET

Elżbieta Kralik

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. generała Kazimierza Pułaskiego - Brooklyn, Nowy Jork
1273 58th Street - Brooklyn, NY 11219 - United States of America

KONKURS SZOPEK KRAKOWSKICH

 
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Informacje dotyczące konkursu w załączniku!

 

Załącznik nr 1:

 

 

 

 

2021-11-10 19:03:27 ET

Elżbieta Kralik

 


Dyktanda.pl zapraszają na charytatywne dyktando

 
Już w najbliższy czwartek, 11.11, rozegrane zostanie największe w naszym kraju dyktando. Do wzięcia udziału zaproszony jest każdy, kto chciałby sprawdzić swoją znajomość ortografii, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych. Głównym celem Dyktanda na Święto Niepodległości jest bowiem zebranie jak największych środków dla potrzebujących.
W wypełnienie dyktanda naprawdę może zaangażować się każdy, bez względu na to, gdzie będzie spędzać ten dzień. Wydarzenie jest bezpłatne i rozgrywane będzie w całości za pośrednictwem internetu! Wystarczy zapisać się na stronie wydarzenia:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021
Organizator, czyli portal edukacyjny www.dyktanda.pl, zadeklarował, że przekaże złotówkę za każdego, kto rozwiąże w dniu 11 listopada 2021 r. wskazane dyktando, przygotowane specjalnie na to wydarzenie przez członków Fundacji Języka Polskiego. Pamiętano także o najmłodszych, dlatego przygotowano kilka kategorii wiekowych, dzięki czemu już pierwszoklasiści będą mogli rozwiązać tekst o odpowiednim dla nich stopniu trudności. To umożliwia włączenie się w akcję całą rodziną!
Środki przekazane przez organizatora, powiększone o dodatkowe, dobrowolne wpłaty, wspomogą cel społeczny lub charytatywny, który zbierze największą liczbęj głosów od uczestników wydarzenia.
Jak zaangażować się w akcję?
Już teraz odwiedź stronę Dyktanda.pl i kliknij „Zapisz się do konkursu”.
11 listopada ponownie wejdź na stronę i napisz Dyktando na Święto Niepodległości o odpowiedniej godzinie, wskazanej dla Twojej grupy wiekowej.
W dniach 16-21 listopada na www.dyktanda.pl dostępna będzie lista celów charytatywnych zgłoszonych wcześniej przez internautów. Zagłosuj na jeden z nich!
Każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! Pokażmy, że razem możemy więcej!
Z góry dziękujemy za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, dla kogo ważne jest niesienie pomocy potrzebującym.
Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl

 

 

 

2021-11-10 18:56:29 ET

Elżbieta Kralik

 


KIERMASZ

 
W sobotę, 6 listopada po zajęciach szkolnych odbędzie się KIERMASZ. Prosimy o pomoc trójki klasowe.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW NA KIERMASZU!

 

 

 

2021-11-02 22:51:32 ET

Elżbieta Kralik

 


ZEBRANIE RODZICIELSKIE

 
Zebranie rodzicielskie, spotkanie z Panią Dyrektor i Księdzem Proboszczem - sobota 6 listopada godzina 12:30pm, w kościele. Zapraszamy!
Dyrekcja szkoły

 

 

 

2021-10-27 20:31:13 ET

Elżbieta Kralik

 


SOBOTA 16 PAŹDZIERNIKA - MAŁY PARKING ZAMKNIĘTY

 
W sobotę 16 października 2021, mały parking jest zamknięty do użytku szkolnego.
Dyrekcja szkoły

 

 

 

2021-10-15 22:02:07 ET

Elżbieta Kralik

 


- - - Strona 1 z 13 - - -

 

Strona: 1 | Następna 

 

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.


Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

 

internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

 

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

 

 

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

 

 

Polska Szkoła Dokształcająca im. generała Kazimierza Pułaskiego - Brooklyn, Nowy Jork
1273 58th Street - Brooklyn, NY 11219 - United States of America

 

 


 

 


 

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10

 

CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs