PARADA PUŁASKIEGO - WYJAZD AUTOBUSAMI PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 11:35AM!

klasa V A

Wakacyjne przygody

RELIGIA - Temat: Powtórzenie wiadomości.
Zadanie domowe: 7 Sakramentów Świętych
Ćw. 1 na str.15
JĘZYK POLSKI
Zadanie domowe:
1. Naucz się czytać fragment czytanki na str. 4.
2. Gramatyka ćw. 7 i 8 na str. 10.

2022-09-27 13:39:00 ET
BEATA KRUŻEL
1 października 2022

Matka najdrozsza istota na swiecie.

Napisz kilka zdan o swojej najdrozszej mamie.

2022-05-09 10:39:37 ET
14 maja 2022

Chronimy przyrode

Religia-przyjdz na Nabozenstwo majowe do kosciola.J.polski-naucz sie opowiadac czytanke "Rozgwiazda "str.202.Historia- str.97.cw 3.str.98 cw 5. str.100 cw.7.

2022-05-02 09:55:41 ET
7 maja 2022

Bociany kochaja Polske.

J.polski-naucz sie czytac opowiadanie pt"Kajtek"str.194.Wykonaj cwiczenia od str. 197 do str..201.

2022-04-25 13:17:11 ET
30 kwietnia 2022

Tradycje i zwyczaje wielkanocne.

Religia-wez udzial w nabozenstwach swietych dni paschalnych.J .polski -przygotuj sie do dyktanda (dyktando jest w zalaczniku) Dziekuje uczniom za piekny Koncert Wielkanocny.Zycze Wesolych Swiat Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa

Załącznik nr 1:

Załącznik nr 2:

2022-04-12 09:11:38 ET
23 kwietnia 2022

Kazimierz Pulaski-bohater dwoch narodow.

Religia-przeczytaj dowolny fragment Ewangelii.J.polski -naucz sie czytac i opowiadac "Nasz maly general"str.169.Utrwalic wiersze i posenki .Uczniowie ubieraja stroje galowe na "Koncert Wielkanocny".Serdecznie zapraszamy rodzicow i znajomych 9 kwietnia o godz 12pm.

2022-04-04 10:06:12 ET
9 kwietnia 2022

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10