PARADA PUŁASKIEGO - WYJAZD AUTOBUSAMI PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 11:35AM!

klasa V A

Slawna i odwazna Polka.

Religia-naucz sie imion dwunastu apostolow.J.polski-czytanka str.78.zadanie domowe str.81 Historia-przeczytaj str 63 do 66.

2022-02-07 11:28:23 ET
12 lutego 2022

Jestem w krainie niedzwiedzi.

Religia-spiewaj piosenke" Tyle dobrego" J.polski-Czytanka str 130 .Napisz kilka zdan o sobie,swoich zwierzetach domowych lub zainteresowaniach..Historia- str 61..Zapraszamy wszystkich na Msze Sw. w niedziele 6 lutego o godz 11 am.

2022-02-01 08:40:07 ET
5 lutego 2022

Moja wymarzona przygoda.

Chrzest Jezusa 4K:

Polar Bears 101 | Nat Geo Wild

Tyle dobrego:

2022-01-29 08:00:16 ET
29 stycznia 2022

Polscy polarnicy.

Religia naucz sie na pamiec slow piosenki "Tyle dobrego zawdzieczam Tobie, Panie" J.polski-naucz sie czytac czytanke "Marzenie Jasia" str,123 odpowiedz na pytania str.125.Wykonaj cw 8 str.129.Dyzur rodzicow 29 stycznia Pani Iwona Stankiewicz i Pani Celina Zuraw.

2022-01-23 11:07:17 ET
29 stycznia 2022

Tradycje noworoczne.

Religia-przeczytaj fregment w Pismie Swietym LK 5,27 i odpowiedz jakie slowa Pan Jezus powiedzial do celnika.J.polski-opisz wrazenia Oli z Polski na podst. opowiadania "Zimowe ferie Oli"Przygotuj sie do dyktanda str.107.Historia-wymien wybitnych wladcow z dynastii Piastow,