26 I 27 LISTOPADA - DNI WOLNE. MIŁEGO ODPOCZYNKU I RODZINNEGO SPOTKANIA PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE Z OKAZJI ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA! DO ZOBACZENIA 3 I 4 GRUDNIA!

SZKOLNA MSZA ŚWIĘTA - KLASA VII
5 grudnia 2021 | 11:00

klasa V A

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA:Napisz co robisz,aby stawac sie uczniem Jezusa. JEZYK POLSKI: Opowiadanie pt:"Spiaca krolewna" str:116.Historia /film/ napisz lub wykonaj dowolna prace -polski rycerz

2021-01-23 17:25:48 ET
30 stycznia 2021

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA: Uzupelnij str:35. JEZYK POLSKI: Opow.pt:"Lekcja zycia" str; 109.Uzupelnij cwiczenia o str:61.Historia :uzupelnij str:85 do 87.

2021-01-16 20:01:19 ET
23 stycznia 2021

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA:Napisz o czym byla Ewangelia w niedziele 10 stycznia. JEZYK POLSKI: Opowiadanie pt:"Na polnocnym wierzcholku Ziemi"str:104,uzup: cwiczenia o str:53.Historia :Bitwa pod Grunwaldem -film napisz opowiadanie.

2021-01-09 20:51:38 ET
16 stycznia 2021

WESOLYCH SWIAT

RADOSNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA I OBFITEGO BLOGOSLAWIENSTWA BOZEJ DZIECINY W NADCHODZACYM NOWYM ROKU!!!

2020-12-23 20:49:46 ET
24 grudnia 2020

ZADANIE DOMOWE

RELIGIA: Napisz:Jak sie przygotujesz do Bozego Narodzenia.JEZYK POLSKI: Opow.pt:"Wigilia w domu panstwa Moniuszkow"str.90 Uzupelnij cwiczenia o str:46. 19 GRUDNIA O GODZINIE 12 ODBEDZIE SIE KONCERT KOLED W KOSCIELE SW.FR,De CHANTAL W WYKONANIU UCZNIOW NASZEJ SZKOLY NA KTORY SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

2020-12-14 18:12:48 ET
19 grudnia 2020

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10