"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."
Św. Jan Paweł II (1920-2005)
Strona: Poprzednia | 11 | Następna
GĘSIARKA - LEOPOLD STAFF   W PAMIĘTNIKU ZOFII BOBRÓWNY Załącznik nr 1: Załącznik nr 2:   PRZYJACIELE - ADAM MICKIEWICZ   IGNACY KRASICKI, "WILCZKI"   "NA LIPĘ" - JAN KOCHANOWSKI  
1. Przeczytaj jeszcze raz tekst "Los dzieci w XIX wieku" - strona 100 i 101. Napisz notatkę na temat: Jakie warunki życia i rozwoju miały dzieci w XIX wieku?
2.Geografia - strona 59.
Miłego tygodnia!
1. Nauczę się pięknie czytać wiersz Juliusza Słowackiego "W pamiętniku Zofii Bobrówny" - czytanka strona 94.
2. Gramatyka - tłumaczenia strona 88 i 89.
3. Konkurs BYĆ POLAKIEM - informacje w załączniku. Chętnych proszę o kontakt ze mną. Termin oddania pracy dla nauczyciela - 5 marca.
4. W sobotę uczniowie otrzymali oceny półroczne, jeżeli są jakieś pytania proszę dzwonić (917)608-2011.
5. Ferie zimowe - do szkoły wracamy 5 marca.
Miłego odpoczynku!
1. Religia - dokończ odpowiedź na pytanie - Jak pomagam bliźnim?
2. J.polski - naucz sie czytać bajkę "Przyjaciele" Adama Mickiewicza - czytanka strona 90.
3. Przygotuj sie do dyktanda - wyrazy z "u" i "ó" z krzyżówki - kuchnia, kurz, kultura, akwarium, kogut, hamburger, argument, album, rachunek, regulamin, biżuteria, ambulans kukurydza, klawiatura, gumka, biurko, chłód, mrówka, dziób, temperówka.
Miłego tygodnia!
1. Religia - przeczytaj fragment Pisma Świętego i napisz w zeszycie o czym przeczytałeś.
2. J. polski - naucz się czytać bajkę "Wilczki" - strona 86 czytanka.
3. J. polski - pytanie 6 strona 87 - czytanka; odpowiedź zapisz w zeszycie.
4. Dokończ pytanie 2 ze strony 87 - czytanka.
Miłego tygodnia!
1.RELIGIA - zadanie domowe strona 35.
2.GEOGRAFIA - zadanie domowe strona 38.
3.JEZYK POLSKI - gramatyka, ćwiczenie 5 strona 62.
Miłego tygodnia!
"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."
Św. Jan Paweł II (1920-2005)"PĄCZEK.KAPUCYNI.PL" (FUNDACJA KAPUCYNI I MISJE) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny
Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.
Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.
Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.
Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:
internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org
"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."
Św. Jan Paweł II (1920-2005)
© 2025 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10
CSS Framework copyright by Vision Design - graphic zoo | MFG labs icon set copyright by MFG labs