WSZYSTKIM UCZNIOM ŻYCZYMY POWODZENIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Parada Pułaskiego
3 października 2021

klasa LICEALNA IX A

SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI - JAN KOCHANOWSKI I JEGO TWÓRCZOŚĆ. REGION MAZURSKI.

PRACA DOMOWA:
1) Na 13 marca - napisz pracę na temat "Literacka podróż w krainę bajek, baśni i legend" 300 - 500 słów.
2) Przynieś farby, mazaki, kredki ..... do pracy plastycznej. Forma pracy - plakat, temat - "Ulubiony legendarny bohater" (wybierz ulubioną polską legendę).

2020-03-02 18:36:38 ET
6 marca 2020

JAN KOCHANOWSKI - TRENY. ĆWICZENIA GRAMATYCZNE.

PRACA DOMOWA:
Przygotuj się do sprawdzianu wiadomości o Janie Kochanowskim - wykorzystaj strony 112 i 113 z podręcznika; wiadomości dotyczące utworów pisanych przez Jana Kochanowskiego.
(Przykłady pytań: W jakiej epoce żył i tworzył Jan Kochanowski? Czarnolas to ........................ . Jan Kochanowski przebywał na dworze króla ................................. .
Co to jest fraszka? Czarnolas dla Jana Kochanowskiego to .................................................. .)

2020-02-25 15:17:23 ET
28 lutego 2020

JAN KOCHANOWSKI - FRASZKI. REGION POMORSKI.

PRACA DOMOWA:
1)Dla chętnych - Która z trzech zamieszczonych w podręczniku fraszek Jana Kochanowskiego zainteresowała Cię najbardziej? Dlaczego?
2)Spotykamy się 21 lutego (14 lutego nie ma zajęć).
Życzę udanego odpoczynku!

2020-02-10 17:48:12 ET
21 lutego 2020

JAN KOCHANOWSKI - PIEŚNI

PRACA DOMOWA:
Polecenie 4 strona 118 - podręcznik.

2020-02-02 13:06:36 ET
7 lutego 2020

JAN KOCHANOWSKI

PRACA DOMOWA:
Uzupełnij polecenia I, II, III, V w podręczniku, strona 114.

2020-01-27 19:10:18 ET
31 stycznia 2020

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | Portal ISE 2.10